Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senki?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve bele vagyok zúgva egy srácba akinek én nem kellek.. viszont elég sokan próbálkoznak nálam mert egész szép lány vagyok( nem dicsekvésként mondom) tulajdonképpen suli legszebbjei közé tartozom,alakom is rendben van, nem vagyok egy feltűnési viszketegségben szenvedő kis butus libácska. Ezt a fiúk is észrevették,de én nekem nem tetszik senki és a mai napig arra asrácra gondolok. kikészít,hogy miért nem tudom elfelejteni és miért nem fog meg más srácokban valami..
2011. szept. 11. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

hali


Majd pofára esel ,ha nem kellesz senkinek mert mindenkinek kosarat adsz aki neked tetszik meg boldog lesz mást fog szeretni és te sírhatsz ,hogy nem kaptál az alkalmon amikor rohamoztak.


Mellesleg tényleg nem dicsekvés volt "a suli legszebbjei közé tartozom" =)

Sok sikert.

2011. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
linkelnél képet magadról?
2011. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy képpel bizonyíthatnád állításaidat, hogy valóban annyira szép vagy e...
2011. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"egész szép vagyok, de ezt nem dicsekvésböl mondom, amugy a suli legszebbje vagyok"


feldobtad a napomat :)

2011. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
priviben küldök mindjárt. komolyan nem dicsekvésként írtam.. szerintem mindenkinek kell,hogy legyen egy egészséges meglátása magáról.. A legtöbb lány iskolánkban a tükör előtt veszekszenek h "ajj milyen hülye fejem van és undoríttó" és csak azért mondják h a másik megnyugtassa az ellenkezőjéről, én ezt a kört megspórolnám itt..
2011. szept. 11. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy tényleg annyira szép vagy e mint állítod magadról. Lécci küldj nekem is képet priviben, aztán majd elmondom, mit gondolok.
2011. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.


Nem mondom, hogy én nézek ki a suliból a legjobban, de a felső kategóriában vagyok, hogy szépen fejezzem ki magam.


Én is régóta bele vagyok esve egy csajba, de ő meg eléggé jó barátom, aztán "nem akarja elrontani".

Nekem sem mennek a kapcsolatok, sok csajjal kavargattam meg randizgattam, de egyik sem volt "olyan jó".


Igazából tényleg csak a felejtés lenne frankó. Ha kell hozzá valaki, akkor meg a következő, normális hódolóval próbáld meg a történetet.


Hajrá! :D


17/F

2011. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj lécci :)
2011. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!