Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egy a friendzone...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egy a friendzone dolog? Nagyon elrontok most mindent?

Figyelt kérdés

Szóval igaz, hogy a lányokkal vagy összebarátkozol, vagy úgy ismered meg őket, hogy utalsz rá, hogy kapcsolatot szeretnél, így felkapcsolsz bennük valamit, amire általában valószínűleg blokkolnak, viszont később, ha akarnak valamit téged fognak keresni nem a friendzone-osokat, illetve neked könnyebb velük összejönnöd?


Példa: egyetemi koleszban vagyok és a szobatársaim nagyon nyomulnak a szemben levő csajokra. Én csak egyszer voltam velük együtt, az egyiket átkaroltam, de ennyi... a másik srácok folyamatosan rajtuk lógnak, éjjel-nappal.


Én csak itt vagyok csöndben és várok. Ha a lányok nyitottak azt én úgyis látni fogom, mert valszeg azért utasítottak vissza, mert most nem. Ha meg nem nyitottak, akkor a friendzonosok is hiába erőltetik magukat. Ráadásul ezek a lányok így szerintem tuti nem fognak velük összejönni, hogy éjjel-nappal a nyakukon lógnak a srácok. Vagyde?


Rosszul teszem hogy nem lógok én is a nyakukon mint a másik két srác?


2012. okt. 8. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
friendzone- barátzóna
2012. okt. 8. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne rajta lógnod neked is. Lehet épp avval kelted fel a figyelmüket hogy nem lógsz rajtuk.
2012. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy nem lógsz folyton rajtuk ...!

Eléggé nyomulós tud lenni, meg fullasztó ez az egész dolog ... :/

Ha nyitni fognak a csajok feléd, azt úgy is látni fogod és akkor léphetsz ... ;)

19/L

2012. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kétesélyes.


- Ha épp kell a csajnak valaki, aki jobban nyomul, előbb "kéznél lesz" mint te, aki alig léptél valamit.

- Igen, talán épp ez izgatja őket, hogy kihívás vagy.

2012. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de szerintem jól teszed hogy nem lógsz rajtuk éjjel nappal, azért néha te is mutathatnád magad hogy tudják te is ott vagy. Viszont egyáltalán ne is mutass feléjük olyan érdeklődést, hogy hú de bejössz meg nyomulok rád szimplán csak beszélgess vele meg ilyenek, mintha barátnőd lenne és nem akarnál tőlük semmit. Egy idő után zavarni fogja őket, hogy vajon te mért nem akarsz tőle/tőlük semmit, vajon nem tetszenek neked stb stb? Ha nem vagy számukra közömbös fognak adni emiatt jeleket, mert a nőket egyszerűen frusztrálja, hogyha valaki megtehetné de mégse nyomul rájuk. Inkább azt szeretik, hogy nyomulnak rájuk de ők ellenállnak meg tartják magukat ezáltal kielégül az ego-juk, viszont ha valaki barátként közeledik feléjük de CSAKIS barátilag (közbe akarhatsz tőle akármit, rejtetten) akkor azon fog gondolkodni, hogy vajon miért NEM nyomulsz te rá és ki akarja majd deríteni miért. Persze csak ha nem vagy számára közömbös.


22F

2012. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:

"Egy idő után zavarni fogja őket, hogy vajon te mért nem akarsz tőle/tőlük semmit, vajon nem tetszenek neked stb stb? Ha nem vagy számukra közömbös fognak adni emiatt jeleket, mert a nőket egyszerűen frusztrálja, hogyha valaki megtehetné de mégse nyomul rájuk"


Ez inkább csak a kihívás mániásokra igaz, vagy az önbizalom hiányosokra. Rájuk is főleg akkor, ha külsőleg bejön nekik a srác.

Én spec. épp azt teszem a barátzónába, aki nem adja jelét, hogy vonzódik. Nem kezdeményez. (Bár azt se szeretem, ha nagyon rámnyomul!)

Úgy vagyok vele, hogy csak barát akar lenni, másik szépfiút meg úgyis találok, aki közeledik. :)

2012. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a legfontosabb: Lassú víz nem mos partot!


Üdv!


Információ Kapitány!

2012. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!