Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a tanáromra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek várjak rá pár évet vagy ne???

Szeretem már másfél éve de még nem lehet semmi, már nem tanít de tavaly tanított...

Most nyáron meg elmondtam neki mit érzek, volt h órákat beszéltünk kint a tiszaparton,sosem beszéltük meg h talizunk csak úgy és ezt én randinak tekintem! Második randin ő adott puszit majd volt később ölelés és símogatta a kezem...

Mit gondoltok érez valamit? várjak rá még másfél évet még betöltöm a 16ot vagy mi legyen???

Tanár:28

lány:16


2012. okt. 8. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor még nem is vagy 16 csak másfél év múlva leszel? Mellesleg lehet kicsit beteg hajlamú a tanár én 26 leszek de nem kezdenék egy 16 éves csajjal pláne olyannal aki még 16 sincs majd csak lesz.
2012. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 28 éves FÉRFI mit akarhat egy 16 éves GYEREKTŐL? Az benne a pláne, hogy a 16-ot még be sem töltötted. Amúgy nem hiszem, hogy érezne valamit. Elég fiatal, tetszik neki, hogy tetszik neked :D Nagy rá az esély, hogy meghúzna, aztán csá. Végülis másfél évet várhatsz, addigra talán találsz magadnak egy hozzádillőt. Vagy a faszi megmutatja az igazi arcát :D
2012. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kis butus ne játsz nagy tételben,szertinted te komolyan kellenél egy 28 éves férfinek? te inkább csak éld a te kis megszokott életed hozzád való emberekkel. ez a kapcsolat semmi jóra nem fog kialakulni. csak gondolj bele ha megmondanád a szüleidnek,hogy van egy 28 éves pasid. szerinted mit gondolnának erről? ne menj ebbe az egészbe bele felejtsd el az egészet.
2012. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dugasd meg vele magad, aztán szülj gyereket. Most úgy is az a divat. Te idióta.
2012. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!