Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem? Várjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Várjak? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek van bnője. Nem fogok belerondítani a kapcsolatukba, de tudom hogy nem minden olyan jó. És azt is hogy a fiú szerint szép vagyok. Jóba vagyok vele és sokat beszélünk. Szerintetek ha a bnőjével szakítanának lenne esélyem? Szereti a bnőjét azt tudom , de néha olyanokat mond róla amit nem kéne más lánynak mondania.
2012. aug. 26. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nem szereti igazán a csaját..
2012. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindig van remeny szerintem. Nem kene lemondanod rola. Nekem is 1 eve tetszik egy fiu, de nem mondok meg le rola. Szerintem,hogy ha teged szepnek lat, es joban vagy vele, akkor kesobb tobb is lehet, mint baratsag. Csak meg kell varni a megfelelo idot. Nem szabad elsietni semmit se, mert a fiuk kozul nehany megijed, vagy tart azoktol a lanyoktol akik tulsagosan kozeliteni akarnak. Vard meg amig o kozelit, es ne utasits el semmit se tole.


Sok sikert.



14/L

2012. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amíg nem szakítanak addig nincs, és amit írsz az alapján ez a kapcsolat még el fog tartani egy ideig. szerintem ne várj erre, ha szakítanának, akkor jó, de azért ne kötelezd el magad mellette
2012. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem ajánlom h belemássz a kapcsolatába.


de azt sem hogy csak várj rá..mert lehet hiábavaló lenne és értékes időt pazarolnál el rá..


szóval ha megvannak jól akkor próbál őt letenni.

2012. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!