Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nőnek tetszik egy férfi, abból soha semmi nem lesz? Miért a férfi választ és a nő dönt? Hogyan kezdeményezzek egy férfinál, aki nekem tetszik, úgy hogy úgy tűnjön, mintha ő kezdeményezne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Adj jeleket neki.
2012. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elég egyszerűen hangzik... de mégis milyen jeleket? :)
2012. okt. 8. 15:55
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyszerű nem muszály a fiúknak kezdeményezni, ha tetszik neked és ő nem vesz észre akkor te is kezdeményezhetsz nála.

Rendben?

2012. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Óó anyám, ez a női logika! :D

Add apró jelekkel a tudtára, hogy nem közömbös számodra. Annyi női praktika van. :) Csak ne lény ribi!

2012. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi, ha a nő kezdeményez. De csak finoman,és gyorsan vonuljon vissza.

Elég fölébreszteni a férfiban a felfedezés, és a hóditás iránti vágyat..

2012. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kezdeményezel? Mire vársz? Aztán csodálkozol ha nem jön össze. Semmi gond nincs azzal, ha egy nő szerzi meg azt akit akar! Én például örülnék neki:)

23f

2012. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A 6-ostól kérdezném, hogy az nem túl könnyű préda? Ha egy nő mondjuk odamegy hozzád egy buliban?
2012. okt. 8. 16:02
 8/20 anonim ***** válasza:

én mindig bagatell dolgokat látok, hogy bejönnek

tehát pl zenéket kérek tőle, vagy cserélünk, meg ilyen hülyeségek, ezekből mindig el kezdenek érdeklődni irántam (tehát felhívtam magamra a figyelmet)

utána meg el kezd nyomulni, vagy akármi én meg olyan bizonytalanul reagálok, hogy te meg én? meg egyéb bizonytalanság, így egyfolytában azt hiszi, hogy ő kezdeményez, ő választ, ő fűz meg és ő hódít :)

2012. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 6. válaszoló vagyok, de szerintem nem az.

Az hogy milyen könnyű préda vagy az attól függ hogy normális rendes lány vagy, vagy egy rib@nc.

2012. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy buliban részegen jön oda hozzám a csaj, akkor tényleg "könnyű prédának" tűnhet. Viszont ha a mindennapokban közeledik hozzám, barátkozik velem, vagy érezteti hogy többet akar, akkor érzem hogy igazán velem akar lenni. Na persze megfelelő érzelmi töltettel, és intelligenciával kell rendelkezni a srácnak, hogy ezt megértse.
2012. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!