Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak csak az őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsizsik666 kérdése:

A férfiaknak csak az őszinte érzelmek nélküli, gépként élő nonstop vigyorgő, gondoskodó, karrierista, minden szempontból talpraesett nők kellenek?

Figyelt kérdés
Aki megáll a saját lábán mindig, olyan nőre gondoltam, emellett a férfiről gondoskodik, meghallgatja a férfi lelki gondjait. A férfit kell pátyolgatni mindig?
2012. okt. 8. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem. Te milyen forrásból táplálkozol?
2012. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem,a ribancokra bukunk.
2012. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:

nem.


de az sem kell, hogy szeret, de képtelen a legkisebb mértékben is gondoskodni magáról.


ha egyébként dolgozik, csak pl. karitatív munkát végez, és nem gáz, hogy megéljünk csak egy fizuból - az még ok.


de az otthon ülős, plázázós - az nem. főleg, ha még házimunka sincs...


tetszik érteni....

2012. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
zsizsik nyisd a szád jön a ge.cigránát
2012. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd, kedves Kérdező....nekem 20 éves koromra sikerült elérnem, hogy teljesen önállóan élek. Albérlet, munka - és ehhez ugye némi talpraesettség.

A párom előtt néha mégis elsírom magam, ha túl sok rajtam a teher, és még sose mondta, hogy emiatt már nem is kellenék neki...

2012. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem plázacicákra gondoltam, hogy miért nem kell. Hanem pl. a férfit pátyolgatja a nő, ez visszafelé nem működik, mert akkor a nő egy hisztis p.csa. aki nem elég erős hogy megoldja a gondjait. A nő csak mosolyogjon. Tisztelet a kivételnek.

Az, hogy mindig megáll a saját lábán, úgy értettem, hogy segítség nélkül megoldja a saját, a párja és a család gondjait. Akármilyen gondot.

2012. okt. 8. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:

az én párom szakított, amikor megszűnt a munkám.

szóval úgy néz ki, igen.


viszont az olyan srácok, akik senkinek nem kellenek, azok még el is tartják, ha végre valaki mellettük van.

2012. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy általában a nő oldja meg a férfi problémáit is.Megint egy nyavajgós kérdés, nincs jobb dolgod esetleg?
2012. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgom esetleg. Mégse mehetek át a szomszédba megkérdezni ezt, akkor meg ha zavar ne írjál. Engem érdekel az emberi viselkedés. Nem nyavalygok, igyekezem kiismerni az emberi fajt.
2012. okt. 8. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Az olyan férfinak, aki sikeres,megáll a lábán és ezt nehéz vagy kitartó munkával, vagy talpraesettséggel érte el, és van esze, stb, annak igenis ilyen nő fog kelleni, aki olyan, mint ő.
2012. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!