Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők nektek számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek számít, hogy ha nektek van diplomátok akkor a párotoknak is legyen? Ez tényleg ennyire fontos? Vagy csak a karrierista, maguktól elájult embereknek számít?

Figyelt kérdés

Vagy nem,mert....

Vagy igen,mert....


2012. szept. 24. 19:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
13%
Én az érettségizett exemet biztattam, hogy segítek, csak legyen neki diplomája. Mindig nemet válaszolt, közben pedig egy diplomás sráccal flörtöltem. Exemet kidobtam, diplomással járok. Most csinálja a másodikat. Én érettségivel többet keresek nála heti 3-4 szabadnappal, de nem érdekel.
2012. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem jó eséllyel lesz diplomám (3 év múlva, orvosi), barátomnak meg jó eséllyel nem lesz:D De attól még szeretem:)
2012. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

Nem ez számít, de már én is azt mondom, hogy lehetőleg legyen hasonló végzettségünk. Én nem nézek le senkit, de rengeteg szakmunkás nézi le a diplomásokat. Én nem akarom egy életen át azt hallgatni, hogy "jajj, mert neked van diplomád", "persze, diplomásként biztos sokkal értelmesebb vagy".

Általában ez az, amin bukik a kapcsolat és én ebből köszönöm nem kérek.

Ha nem így lenne nem érdekelne, de azt akkor is elvárom, hogy egy művelt, okos ember legyen a párom, ne egy műveletlen bunkó.

2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem egyáltalán nem számít az iskolai végzettsége:) Nem attól lesz valaki intelligens, hogy van-e diplomája vagy sem. Ha valaki ez alapján keres párt, hát akkor egészségére!
2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít. Az általános intelligencia nem az oklevelek számától függ. Az viszont számít, hogy művelt, kifinomult legyen.


25/n

2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint ti a diplomába vagytok szerelmesek?

Egy nem diplomás már nem is férfi?

2012. szept. 24. 19:58
 7/38 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy számít! Még csak az kéne, hogy diplomája legyen!


Hála Istennek igazi férfi, nem jár öltönyben, jó érdes a keze, és sosincsen megijedve ha kemény fizikai munkát kell végeznie. Nem sznob, lehet vele viccelődni. Nagyon szuper ember a férjem!


Vele el lehet menni hajnali 2-kor bárhová és nem félek. Háborúban pedig nem használna golyófogónak, hanem odateszi magát veszély esetén.


Na ezért nem kell nekem diplomás ember.

2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

4 és 5


én is így gondolom!

2012. szept. 24. 20:00
 9/38 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, már nem azért, de egy diplomás ember is épp úgy képes lehet ezekre.

Az én párom is diplomás, de egy örökmozgó, mindent megjavít és mindig van épkézláb ötlete.


Senki sem lesz kevesebb a diplomájától, épp erről beszéltem fent.

Kíváncsi vagyok, hogy ha nem lenne orvos, nem lenne építészmérnök, nem lenne gyógyszerész, nem lenne ápoló, pedagógus, aki a ti gyerekeiteket is az életre neveli többek között, akkor mit szólnátok mennyire van szükség rájuk.

2012. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
nekem nem számít... elég felszínes lehet az, aki ez alapján cseréli le a párját :D
2012. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!