Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fognak még velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még velem játszani a feromonok? Élvezzem ezt a "korszakomat", vagy hogyan éljem meg?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, mindig komolyabb voltam a kortársaimnál, nem voltak futó kapcsolataim, nem voltam bulizós, amolyan "jó kislány" voltam. Mindig plátói szerelmeim voltak a 2 éves kapcsolatom előtt, imádtam romantikázni, élvezni az élet szépségeit. De nem voltam olyan tipikus "mai p*csa", sem öltözködésre, sem viselkedésre.

Viszont ami most van velem, az jujjj, valami egészen fenomenális! :D Teljesen elment az eszem, nem vagyok magamnál, úgy érzem magam, mint egy csitri kamaszlány. :D Jól esik órán vihogni a barátnőmmel, mert néz minket 2 sorral arrébb 1 srác, élvezem, amikor megnéznek a fiúk, (régebben sokat csúfoltak a külsőm miatt).

Na és ami viszi a pálmát, hogy egyszerűen bezsongok, mikor a 30 évvel (!!!) idősebb tanárom közelében vagyok. Nevezzetek perverznek, ilyen még soha az életben nem fordult velem elő, ez az ember annyira férfias, és megeszem a kalapomat, ha nem feromon-parfümmel fújkálja magát, mert meg kell neki őrülni, olyan illata van! Nem az a tipikus tömény férfi-parfüm, ilyen illatot még soha nem éreztem! Bevonz vele, vagy mi. Mikor érzem, el vagyok varázsolva, nagyokat sóhajtok, és ááááhhh...nem lehet elmondani. Egész héten azt vártam, hogy vele legyen óra.

És nem az a tipikus faarc-prof, eszméletlen férfias, és olyan hangja van hogy elalélok...

És szerintem jó vagyok nála. :D Jó, soha nem kezdenék vele, szóval megmarad ilyen kamaszos ábrándozás szintjén, és jó érzés ez a fura vonzalom, de akkor is érzem, hogy tetszem neki..:D Folyton néz, mikor találkozok vele a folyosón, megkérdi hogy hogy vagyok, és mondja, hogy már régen látott. Ráadásul ma, kérdezett valamit, válaszoltam neki, és erre azt mondta: "jól van drágám", és megérintette a karomat..:D Ááááááá azt hittem ott menten összepisilem magamat..megérintett, kész vagyok.

De ezt nem akarom elmondani senkinek, ezért írtam ide.

Olyan jól esne ha szólnátok ehhez pár szót, én még soha nem bolondoztam így, és nagyon jól esik most, egyszerűen vidámabb vagyok.

Ja, és láttam, hogy nagy mosoly kíséretében végig nézett rajtam tetőtől talpig, mustrált. :D

Szerintetek vonzónak tart, tetszem neki?

Olyan poén lenne. :D

Mi ez, ami van velem a közelében?

Attól az illattól megkergülök! Meg a hangjától...Meg tőle!


Brutálisan hülyének tűnhetek, tudom, de most még ez is jól esik...végre bolondozok egy kicsit.



2012. okt. 9. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Úristen, de utálom az ilyen vihogós p*csákat.


22F

2012. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
dettó...
2012. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ötletem, de inkább nem írom le.
2012. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
öööö
2012. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
: )
2012. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te mit szívsz?
2012. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hallod én meg tipikus jó fiú vagyok, de, ha iszom, akkor olyan kattant leszek, mint most te.
2012. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm, és most mit kellene mondjunk?

Hogy sunáznánk teged?

Vagy, hogy igen, szép vagy, virágzol. Rád kellene szálljon már egy méhecske és beporozzon.

Amúgy szépen leírtad, átjött az érzés. Írással kellene foglalkoznod :).

2012. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted még hány lánnyal csinálja ugyanezt? 21 éves felnőtt nő vagy biológiailag, az agyad meg egy 5 éves szintjén rekedt meg. Végül is... boldogok a lelki szegények:D
2012. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:Ez azóta így van mióta tanít vagy esetleg csak egy ideje?

Én,a többiekkel ellentétben,nem szólom le a kérdezőt.

Kicsit fura az igaz,habár velem is hasonló van/volt mostanába.



Szerintem próbáld megtudni hogy ő mit gondol rólad.

2012. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!