Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs bomba alakom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs bomba alakom, de nem is vagyok kövér, akkor is lehet helyes barátom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb, de engem most ez érdekelne. És végülis mindenki ezt látja legelőször...

(A helyes persze szubjektív, de azért mindenkinek van erről egy véleménye).


2012. okt. 9. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy vékony alkat még is helyes a barátom. 19L
2012. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet
2012. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet, persze. :)
2012. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 moslekosvodor ***** válasza:
31%
te hülye vagy miért ne lehetne, csak meg kell fognod valamivel (sokszor elég hozzá ha jól szopsz) amúgy meg mindenki szerint helyes legyen vagy elég ha csak szerinted helyes - mert ha azt akarod hogy irigykedjenek csak a barátnőid akkor arra könnyen ráfaraghatsz mert lehet hogy a barátnőid rá vetik magukat mint egy anyatigris főleg ha olyan barátnőid vannak akik csak azért barátkoznak veled mert szebbek nálad és ezáltal érzik jónak magukat
2012. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Utolsó: rendben van, hogy ez anonim oldal, de szerintem azért kultúráltan is lehetne válaszolni.

2012. okt. 9. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Mit vársz valakitől, akinek az a felhasználóneve, hogy moslékosvödör?


Egyébként az ember csak azzal jár, akit helyesnek talál, mégis sokan találnak maguknak párt. Szóval lehet, hogy téged megfog valamivel egy srác, más szerint meg átlagos.


Egyébként meg sok srác épp azt szereti, ha a nőn van mit fogni, a piszkafa csak a média által sulykolt szépségideál.

pl. szerintem a férjem nagyon helyes, de sokan azt mondják, találtam volna jobbat is. Dehát ők nem ismerik őt, nem tudják milyen igazából.

2012. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Jelölj be Face-n :D :)
2012. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, elgondolkoztam a nevén...


Azért kérdeztem, mert egy helyes fiú nyilván tud "válogatni"... Szóval nem azt mondom, hogy csúnya vagyok, de kétségek merültek fel bennem a leírtakkal kapcsolatban. Köszönöm! :)

2012. okt. 9. 20:34
 10/14 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Természetesen igen. Ha kedves, aranyos vagy, és kövér sem vagy, akkor nem lesz semmi gond. :)
2012. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!