Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ki találkozott már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki találkozott már az új jelenséggel, amit én csak "ez mekkora poén már"-nak hívok, azaz, hogy a csúnya lányok is elutasítanak minket pusztána külsőnk alapján?

Figyelt kérdés
Komolyan csak nézek, hogy méga tőlem sokkal csúnyább lányok is képemet meglátva elutasítani, mondván nem vagyok az esete, hát kicsi szívem, ha tudnád, hogy te sem vagy az, csak én nem a külsőre hajtok, hanem a lány jelleme érdekel és ezért adok esélyt mindenkinek. :D

2012. szept. 30. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is tanúsíthatom, h ez így van.
2012. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szépség alapjáraton múlandó, nem értem, hogy miért mindenkinek az a fontos, hogy valaki genetikailag atom jól nézzen ki.
2012. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki még ronda nem jelenti azt, hogy ronda társra is vágyik. Fiatalon még reménykedhet meg magasra teheti a mércét, aztán pár év alatt rájönnek, hogy nem terem babér és akkor már ált. lejjebb engedik azt a bizonyos lécet.
2012. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A rusnya lányoknak is ugyanaz kell kb. mint a sexy dögös cicamacáknak: Sok lóvé és drága sportkocsi. Kicsit tényleg sokat képzelnek magukról...
2012. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán ne neten ismerkedj, úgy semmit nem tud belőled "leszűrni" ha csak a képedet látja, nyilván az alapján tud csak megítélni.

Ezért utálom ezt a hülye netes ismerkedést, nekem sok olyan srác jött be, aki külsőre abszolút nem volt az "esetem", de a jelleme annál inkább

2012. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha élőben ismerkedsz, akkor is ugyanúgy a külsőd alapján ítélnek meg a lányok.
2012. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!