Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs bomba alakom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs bomba alakom, de nem is vagyok kövér, akkor is lehet helyes barátom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb, de engem most ez érdekelne. És végülis mindenki ezt látja legelőször...

(A helyes persze szubjektív, de azért mindenkinek van erről egy véleménye).


2012. okt. 9. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én tök helyesnek látom magam de nem tudok válogatni, mert ahhoz nem elég ez. Még kell egy kigyúrt test (amin dolgozom kőkeményen, komolyan), kell státusz/"menőségi szint", megfelelően magabiztos bőbeszédű, vicces és egyedi személyiség, meg az sem árt ha nem vagy kocka.


Ha ebből vmi hiányzik akkor nehéz becsajozni (úgy ahogy akarok), érted??

f19

2012. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A kérdésemre a válaszod nem nagyon tudom kihámozni.... Egyébként értem. :)
2012. okt. 10. 14:38
 13/14 VVMMvvmm ***** válasza:

Kép nélkül én erre még csak tippelni sem tudok.

A férfiak és a nők talán 90% nem bomba.

De attól tartok, hogy a kérdező túl igényes.

Egyébként az ízlés is befolyásolja, hogy sokan mit tartanak bomba alaknak.Sajna másoknál meg a trendek.

2012. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
csak azt akartam mondani hogy a fiúknak nehezebb, szal semmi probléma xd
2012. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!