Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki csak részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki csak részegen tapasztalhatta meg eddig milyen csókolózni?

Figyelt kérdés
Én kétszer is full ittasan éltem át eme csodás élményt, kár, hogy józanon még le sem merem szólítani a lányokat, pedig már huszonéves vagyok.

2012. okt. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben mi a jó?
2012. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én félrészegen-részegen csókolóztam először . De attól még megmaradt az élménye hogy milyen volt. Mondjuk hogy az első pontosan milyen volt már nemtudom mert a szerelmemmel a legjobb és ez elvett minden korábbi élményt kb :D


22f

2012. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A legjobb amikor a lánnyal szájból-szájba hánytok.
2012. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
először én is csak részegen tapasztaltam meg, aztán néhány hónap múlva már józanul is sikerült
2012. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én akárhányszor csókolóztam,mindig részeg voltam,volt amikor nem egészen,de már volt bennem.Viszont a fiú akivel smároltam általában józan volt,vagy kevés volt benne,vagy full részeg volt.Attól félek,h csak részegen csak részegen jövök be a pasiknak..

Vagy akor azt hiszik,h könnyen adom maga,mpedig nem.Még egyikek sem jött össze :o3

15/L

2014. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!