Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál velem, ha itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál velem, ha itt lennél, nem lenne pasim és jó nő lennék?

Figyelt kérdés

semmi brutalitás:D

amúgy 18/L


2009. aug. 6. 07:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
oohh.. átrakták a szerelem szex kategóriába! de kis perverzek:D pedig én társasozni szerettem volna valakivel... de mindenki "arra" gondol:D
2009. aug. 6. 07:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem vagy jő NŐ?
2009. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ez eredetileg humor kategória lett volna, csak átrakták ide nem értem miért:D
2009. aug. 6. 07:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
mind1
2009. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát én nem érzem magam annak, ha pár mérettel nagyobb mellem lenne, akkor sztem annak érezném (tudom nagy probléma:D) de sztem egy pasi se érzi magát férfiasnak ha kicsi van neki:P
2009. aug. 6. 07:42
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
tévedsz, nekem sincs nagy de jól szuperál. Mellesleg a jó mell sem méret függő!
2009. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van:) csak sajnos sok gyerekkori trauma ért, csúfoltak, kiközösítettek stb... szóval ez sajnos bennem maradt:S jó igaz már legalább van alakom, arcom is szebb lett, de sajnos a lelki sérülések nehezebben gyógyulnak be nálam, mint a fizikai sebek:(
2009. aug. 6. 07:53
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Amíg meg nem ismerlek, semmit! Nekem a szexhez, az kell, hogy egy ideje, ismerjük és szeressük egymást! Ugyanis, szerelem nélkül, nem is csókolózom! Nagyon fontos, hogy őszinték legyünk egymáshoz, hűségesek, és bízzunk, és bízhassunk egymásban!
2009. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
nem számit ki mit mond, nem részed ők! Épitsd saját életedet, véleményükre nem hallgatva. akik gúnyolódnak vagy beszólnak na pont ő nekik van takargatni valójuk, és igy leplezik saját fogyatékosságukat. :)
2009. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

07:55 tetszik a hozzáállásod:) valójában én is pont ilyen vagyok (ez a kérdés sem komoly, eredetileg humor kategóriába szántam:D)

akkor legalább megnéznél velem egy filmet, közben ennénk itthon mikrózott popcornt vagy chipset?:$

2009. aug. 6. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!