Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha álmaitok pasija azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha álmaitok pasija azt mondaná, h ő lefekszik egy ágyra, és azt csinálhatsz vele, mit szeretnél, mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
Hogyan izgatnátok őt? Kérek szépen tanácsokat, (még szűz vagyok és azért.... :$ )
2010. nov. 27. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

Sütnék neki muffint. Vagy ha azt nem szereti akkor tükörtojást.

Ezzel meg is fogtad :D

2010. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

oké, oké :D

De izgatni szeretném szexuálisan, szeretgetni a testét :$

2010. nov. 27. 18:18
 3/57 anonim ***** válasza:
52%
korbács,láncfűrszész:D..nincs álmaim pasija:Da lányokat szeretem^^:D
2010. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
53%

Ha igazán fel szeretnéd izgatni, akkor a szex után majd említsd meg, hogy elszakadt a gumi... :-)


De most már elég a viccelődésből, írjatok már valami komolyat is. Akár az én kedvemért is. Na, nosza!!!

2010. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
mondjuk leszophatnád
2010. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kérdező, hogy nincs szükséged tanácsra, ott érintsd meg, ahol szeretnéd megérinteni. A szituáció mindig adja magát. És ha eltervezed az csak elcseszi az egészet.

Mondjuk őszintén remélem, hogy nem 10 perce mondta ezt neked és azóta fekszik a másik szobában :DDDD

2010. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

hát nem fogok apró részletekig menően erotikus történetet írni, de nagyvonalakban...

mondjuk táncolnék neki, közben levetkönék, meg őt is levetőztetném,simi mindenféle, aztán jha...hát nem lehet szebben modnani..leszopnám, aztán jöhet egy szex, kikötözhet ha szeretne, olyan pózban ahogyő szeretné. ha vége akkor kis levezető kényztetés, pihenés. Adnék neki egy cigit, ha kipihentük magunkat csinálnék vmi kaját, megennénk és aztán ugy kb újra ezek. lehet bele mindenféle extrát vinni ha kapható rá az úr:D

2010. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:

Helmet oké,akkor én szilvásbuktát,mert azt szeretem;)

De csak nő nemű egyeddel:D

2010. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Lopez, ha te megéred az én elaggott koromat, akkor lehet, de csak lehet, hogy majdnem esetleg, talán hasonlóan jó humorú öreg f@sz leszel, mint amilyen én vagyok.
2010. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
talán:D
2010. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!