Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti észreveszitek, ha tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés
És ha csak sejtitek ezt, akkor milyen jelek alapján gondoljátok? Ti is ugyanúgy figyelitek és értételitek ezeket a jeleket, mint mi lányok?
2012. okt. 10. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen én észre veszem.A testbeszédére figyelek :) abból sok dolog leszűrhető :)
2012. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Menedzser ***** válasza:
100%
Mióta elolvastam egy testbeszédes könyvet igen de elötte is megsejtettem azért :)
2012. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És milyen jeleket figyelsz ilyenkor? Mik árulkodnak?
2012. okt. 10. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
a szemkontaktus.Ha ránézek akkor elkapja a fejét.Mosolygok akkor elpirul.Ilyenkor "ficánkol" :D nem tudom hogy írjam le.A haját birizgálja stb..
2012. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Észrevenném, ha létezne olyan lány, akinek tetszem. Pl. sokat néz, keresi a társaságomat, keresi az alkalmat, h hozzám érjen, ilyesmik.
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra szoktam figyelni,hogy nekem tetszen a lány:)
2012. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fünof ***** válasza:
én a szeméből szoktam látni, vagy ha ránézek elkapja a fejét, meg még a mosoly
2012. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!