Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha félek a szerelemtől?

Figyelt kérdés
még csak 14 vagyok de ha egy fiúval ott tartok hogy szeretném azonnal "elfutok". félek hogy összetörik a szivem, hogy én nem bírnám a szerelmet stb. mit csináljak?

2012. okt. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
várj még... nem vagy kész rá .. az élet erröl szol.. hogy átba**nak és átba**ol másokat.. és egyszer csak megjön az igazi.. aki nem fog soha lebukni és egy életen keresztül átfog ba**ni.. ennyi
2012. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
várj 3 évet.addigra beérik a dolog.addig koncentrálj a tanulásra.
2012. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még.
2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el a szerelmet ki lehet birni,sőt nagyon is jó,a baj ott kezdődik amikor elveszited azt akit nagyon szeretsz,s talán még rosszabb az,amikor mindketten szeretitek egymást és még sem lehetsztek együtt...De ha nem leszel szerelmes az olyan mintha kiszurnád a szemed,hogy ne lásd a világ rossz dolgait,viszont akkor a jó dolgokról is lemaradsz...
2012. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel hülye kérdéseket, azt csináld -.-'
2012. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!