Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán milyen szöveggel szólítotok le nőket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 15:39
1 2
 11/16 Fülünyúl ***** válasza:
Én speciel nem szeretem, ha leszólítanak az utcán, az utca nem ismerkedésre való. De ahogy látom, ezzel nem csak én vagyok egyedül, hanem minden nőismerősöm ugyanezt mondja. Bármilyen dumával is akar leszólítani bárki, én az utcán nem ismerkedem, az fix. Mondjuk mellesleg kissé esetlen dolog is az utcán leszólítgatni lányokat.
2012. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

kösz a választ

akkor te hol ismerkedsz? mi a bajod egyébként az utcával? bárki szólít le az utcán, még bretypityet is elküldenéd? csak azért, mert a helyszín az utca?

2012. okt. 11. 18:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Fülünyúl de mi van akkor ha éppen az utcán látod meg azt a nőt/férfit aki hihetetlen módon elvarázsol? Csak azért ne adj neki egy esélyt mert az utcán láttad meg. Ha egy szórakozóhelyen találkoztok lehet erősen ittasan jobb? Alapból ha van egy ilyen találkozás amikor a gyomrod összeszűkül ahogy meglátod vétek elszalasztani azért mert utcán látod valószínűleg soha többé nem látod az életedben egyébként. Lehet életed nagy szerelme sétál el melletted. Szerintem nyitottnak kell lenni.
2013. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Naccságos asszony, egy kis aprót adjon már! Az Isten áldja meg a lába nyomát
2013. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Uccsó: xDDD tetszett :D


Amugy nem, en sem ismerkednek az utcan, meg ha szingli lennek akkor sem, es szerintem bunkosag leszolitani valakit....vagyis en nem szeretem ha engem leszolitanak, es ferfikent nem lennek olyan taplo hogy utcan szolitsak le valakit......errol ennyit, megvannak a sajat ismerkedesi koreim, de nincs ra szukseg mivel nem vagyok szingli es remelem tobbe nem is lesz :) de en tenyleg nagyon nyomulosnak tartom ha utcan csak ugy leszolitana valaki, szoval egyet ertek a par elottem szoloval akik szinten utaljak ezeket.....

2013. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utcán ismerkedni bunkóság:

Magyarok.


:D

Aztán mindenki úgy megy el a másik mellett, mintha f*szt nyelt volna. Máshol ez teljesen természetes dolog h megszólítasz valakit az utcán és beszélgetsz vele. Miért ne tennéd?

2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!