Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Burkoltan hogyan kell elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Burkoltan hogyan kell elmondani valakinek hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy van egy pasi, aki nagyon bejön nekem, de ő elég félénk na meg én is, reakcióiból bejövök neki, de nem vagyok magamban 100% biztos, ezért burkoltan szeretném neki elmondani:) Nem hülye a fiú, érteni fogja :D

Köszönöm:) 17L


2009. aug. 6. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:

hát csak így "távolról" tetszik, tehát nem volt még randi..

vagy már volt randi, és kicsit közelebb kerültetek már egymáshoz?

2009. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem volt, szóval csak távolról. Beszélgetni szoktunk, nagyon aranyos értelmes a fiú, csak félénk akárcsak én :)
2009. aug. 6. 11:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Elmondom h mik a baráti körömben a tapasztalatok.

1., ha lány vagy akkor SOSE mondd ki te elsőnek h "szeretlek". A pasi valljon szerelmet először, ne te.

2., ha már tényleg odavagy a pasiért, és ő nem lép, akkor esetleg azt bejátszhatod burkoltan h "jó lenne elmenni moziba, és ha van kedved akkor eljöhetnél velem"--->ha erre nemet mond, az kevésbé égő, mintha rácélzol rögtön h "szép a szemed, és vonzó pasinak tartalak". Mert ebből még nem derülhet ki a számára az, h mit is érzel iránta.

3., ha elmentek valahová, akkor jöhet annyi h "jól éreztem magam veled, és szívesen megismételném máskor is ezt a napot"---> nem mondjuk ki h randit, mert még az sem jelent semmit ha közösen elvoltatok 1x. Amikor már 2x vagy 3x van ilyen tali...na az már randi! Utánna inkább lehet célozgatni dolgokra...

2009. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet csak én nem vagyok ilyen mászkálós... :S Sok a baj velem ám :D meg szerintem ő sem...
2009. aug. 6. 11:55
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
mért ne kezdeményezhetne a lány miezea nemondom ki én eloszor h szeretlek meg egyéb hulyeségek ? mondm meg neki h szerted ha aztmondja h nem akkor elfelejted és találsz mást minek várni éveket meire a fiu kimondja ? pontozzatok le nyugodtan
2009. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de én akkoris burkoltan szeretném :D
2009. aug. 6. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem hülyeség. Na ezért van h k---nak nézik a nőket, mert egyből hajrá, mássz rá, ajánld föl magad neki...ilyen bíztatást kap egy 17 éves...
2009. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából nekem még nem volt kapcsolatom, szóval ezért is vagyok tanácstalan. lerohanni nem akarom hogy jajj szeretlek, ezért szeretném rávezetni...
2009. aug. 6. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondanod neki (burkoltan sem). Egyszerűen csak talizgassatok! Miért kell rögtön bevallani neki, hogy szerelmes vagy belé? Még ha burkoltan is... Ha talizgattok, akkor előbb-utóbb úgyis lejön neki, hogy bejön neked. Nem kell ezt elmondani... érezni fogja.

Ha nem vagytok mászkálós típusok, akkor hogy taliztok?:O Néha-néha azért szerintem jó lenne egy-egy tali, mégha nem is a moziban. Írd meg neki, hogy unatkozol, és jó lenne valamit csinálni, pl. sétálni, vagy hívd át filmet nézni, esetleg hívd el a játszótérre, vagy bármi, a lényeg, hogy talizzatok, mert tali nélkül nem tudtok járni.

2009. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stordy válasza:
Hasonló a helyzet nálam is. Pasi vagyok, és ma találkoztam álmaim nőjével, csodálatosan éreztem magam vele, személyesen elmeséltünk egymásnak mindent egy kávé mellett, majd a facebookon megírtam neki hogy csodásan éreztem magam vele, és hogy remélem tudunk még találkozni, szerencsére igent válaszolt legalábbis azt, hogy tudunk. Nekem nagyon tetszik, ezt is közöltem vele, még kis apróságot is vettem neki. Nem tudom hogy a "Szeretlek"-et a következő találkozáskor elmondjam neki vagy facebookon is megírjam?
2017. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!