Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Detti97 kérdése:

Hívjam én randira?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, és mások azt mondták nekem, hogy én is tetszem neki, meg néha én is észre vettem. Jóban vagyunk, és nagyon kedves, figyelmes, de nem lép semmit. Lehet hogy mégsem tetszem neki, vagy csak nem mer elhívni randizni. Azon gondolkodtam, hogy hívjam el én? És ha elhívom, azt hogyan tegyem?

2012. okt. 11. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhívhatod sétálni suli után.
2012. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is adj félreérthetetlen, nyílt jeleket irányába, hogy "hahó itt vagyok!" Aztán ha ennyire nincs vér a pucájába akkor akár te is kezdeményezhetsz (de biztos kell neked egy ilyen pasi?).


Hát hogy tegyed? :D Odamész azt elhívod... Sétálgatni, kísérjen el egy darabon, de ne végig. Segítsen XY dologban (akár házi, meg mittudomén mi).

2012. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, kérjél segítséget tőle valamiben.

Aztán hálából elhívhatod valahova enni/inni/mulatni.

2012. okt. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!