Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megírtam, hogy szeretem. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam, hogy szeretem. Még nem válaszolt. Megéri várni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit tényleg nagyon szeretek (egész nap rá gondolok, már tanulni se nagyon tudok, sőt alvás is nehezen megy), ezt meg is írtam neki FB-n (Aki pontos idézetet akar, írjon privit). Ki is írta, hogy "látta ekkor és akkor". Egyenlőre még nem válaszolt. Szerintetek megéri várni?
2012. okt. 11. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem fb-n kellett volna megírnod neki...
2012. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írd privbe, mit írtál neki pontosan
2012. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A.Romanov ***** válasza:
Ismerős szitu... valszeg nem, de történnek furcsa dolgok, azért várj még, bár nem tudom... hova sietsz?
2012. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha esetleg van is esélyed, hogy ilyen személytelenül és gyerekes módon közelítettél felé, lehet hogy eljátszottad a lehetőséget.
2012. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sietek végképp... Akármeddig várnék a válaszára :P
2012. okt. 11. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia mit írtál neki pontosan? és mióta ismered?
2012. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Két hónapja ismerem... + - 1-2 hét...
2012. okt. 11. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem elküldöd priviben?


Szerintem inkább élőben beszéld ezt meg vele! :)

2012. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Életed egyik legroszabb döntését hoztad barátom :) Mégis milyen választ vársz egy ilyen üzenetre? Azt hogy ő is szeret csak eddig nem merte elmondani? hát ne áltasd magad te is pontosan tudod hogy nem ezt fogja válaszolni...bármennyire is sajnálom.
2012. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kár!
2012. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!