Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a párom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom de félek hogy ő már nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkkább érzem azt hogy nem szeret engem eléggé mint régen. 10 hónapja együtt vagyunk és sokmindenen keresztül mentünk. Egyszer már akart szakítani de visszajött mondván hogy szeret. Folyton iszik és 22 éves kora ellenére 16-17 évesekkel lóg. Ha iszik még bunkón is viselkedik velem sőt mostanában már a csókok és ölelések száma is megcsappant... Szerintetek mit tegyek hogy helyre hozzam?

2012. okt. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 10 hónap után már így érzed, akkor nincs mit helyrehozni, felesleges.
2012. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy. lépj tovább
2012. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem neked kéne helyre hozni, hanem neki!!

:/

Ha így viselkedik, el fog veszíteni a saját baromsága miatt ...! :/

Ülj le vele beszélgetni, és mond el neki, hogy mit érzel, és ha jobb belátásra bírod, van miről beszélni még ...

19/L

2012. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!