Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Remenytelenul szeretem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remenytelenul szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 eves fiu vok.Van egy lany, akivel egy osztalyba jarok es nagyon szeretem.Probalkozok is nala, de nem erzem hogy o viszont tudna szeretni.Baratkent eleg jol elvagyunk de o szinte mindenkivel kedves es ugy gondolom ez a kadvesseg csak barati kettonk kozt.Nem szeretnek ha megtudna hogy szeretemm, mert akkor mar nem lennek baratok sem es cikinek ereznem h bevallottam mert minden nap talalkoznank es csak erre tudnek gondolni.Nem birnam ki ha meg baratok sem lehetnenk, igy muszaly eltitkolnom mit erzek, de sztem eszrevette h kedvelem.Amikor mellettem van mindig jon h megoleljem es nagyon rossz h nem tehetem meg, de en eleg csunya vagyok es nagyobb tarsasagban sokat tudok viccelodni, de amikor ketten vagyunk kuka vagyok es mindig az a kinos csond van.

Adjatok tanacsokat!bocs a hosszu szovegert!



2012. okt. 10. 15:16
 1/6 A.Romanov ***** válasza:
Én biztos megmondanám neki...
2012. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én lány vagyok de voltam hasonló helyzetben! velem is így volt,hogy a legjobb barátom egy idő után többet szeretett volna tőlem! De én nem éreztem így! és ő elém állt és elmondta mit is szeretne és én nemet mondtam! Kb egy hónapig nem beszélt velem majd újra elkezdtünk beszélgetni és visszaállt a barátság és azóta is legjobb barátok vagyunk és ő is és én is megtaláltuk a párunkat!Ezzel arra célzok,ha nehéz is de mond el neki mit érzel lehet,hogy kikosaraz,de lehet az is hogy ő is így gondolja! Ha viszont kikosaraz,de elég erős a barátságotok akkor nem lesz semmi gond később!Sok sikert!
2012. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

szerintem tudja hogy kedvelem csak lehet nem mutatom ki hogy mennyire es nem tudom eldonteni hogy nem kedvel engem vagy talan o is kedvel csak ugyanugy van mint en es nem meri kimutatni, de en ahogy ismerem szerintem kimutatna ha szeretne.

amugy regebben volt egy lany akirol ugyanezt gondoltam, es 3. osztalytol 8.-ig szerettem es mikor mar annyira beleuntam a remenytelensegbe h szinte teljesen kiszerettem belole akkor meg o akart jarni velem, de akkor mar nem kellett es utana megis megbantam h erre vartam 4 evet es mikor beteljesult akkor nem leptem.

de szerintem jol tettem mert azota eltelt 2 ev es eleg nagy k**** lett belole.

2012. okt. 10. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,rosszabb nem lehet szerintem.Nálam legalábbis nem változott semmi,máig odavagyok értem,de ő nagyon aranyosan barátként kezel:D aztán hónapok,évek múlva kitudja mi lesz.Ha bír téged,akkor nem érdekli,hogy barátként érzel,vagy szerelmesen.Valld be...aranyosan:D
2012. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha elmondanam neki es nemet mondana akkor nem tudnek mar termeszetesen viselkedni, vagy beszelgetni mas csajokkal mert bennem lenne a tudat h o figyel es tudja hogy ot szeretem es azert beszelgetek massal hogy ot elfelejtsem es h lassa h nem ragadtam le nala es jol erzem magam nelkule!PEDIG NEM IGY VAN!
2012. okt. 10. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha igent mondana? arra nem is gondolsz?Egy próbát miért nem ér meg neked? Az is lehet,hogy jól sül el az egész?!:)
2012. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!