Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, de igazából nem tudom eldönteni, hogy most biszex vagy sem. Mert facebook-on az érdeklődésnél az van, hogy férfiak és nők. Se barátság, se semmi. Csak férfiak és nők... Na a lényeg, hogy arra gondoltam, hogy elmegyek egyszer oda bulizni ahova ő és megcsókolom. De csak akkor, ha részeg... :$ És igazából én is csak akkor merném ezt megtenni, ha már van bennem egy kis pia. Ha ellök majd magától vagy ilyesmi akkor csak annyit mondok, hogy bocs basszus tök részeg vagyok... Vagy valami ilyesmi. De szerintem ez elég gyerekes amúgy... :S Megkérdezni nem akarom, mert osztálytársam és igazából senki nem tudja rólam, hogy biszex vagyok. Mit tegyek? 16/L
2012. okt. 12. 00:18
 1/10 mirror06 ***** válasza:
Én simán megkérdezném, nincs ebbe semmi. Megérdeklődöd, hogy miért ez van a facebookján.
2012. okt. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De még nem ismerem annyira, hogy csak úgy rákérdezzek. Új lányka vagyok az osztályban..
2012. okt. 12. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolod, akkor legalább gyorsan kiderül. Én a helyedben beszélgetni próbálnék vele, de az tény, hogy ez időigényesebb módszer.
2012. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálok-próbálok, de az a baj, hogy hetente kétszer találkozunk csak...
2012. okt. 12. 00:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el vele FB-n beszélgetni. Mondjuk házi feladattal kapcsolatban vagy valami sulis dolog miatt írj neki aztán próbáld megismerni, beszélgetni vele más témákról is.
2012. okt. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy nincs olyan emberke, akivel te is jóban vagy és a lány is? Akkor rajta keresztül megtudhatnád ezt a biszex dolgot.
2012. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De sosincs fent chat-en... Wáááááá :D Mindig telefonról nyomja, szóval nem tudom mikor van fent meg mikor nincs... Elég gáz lenne csak ráírnom egy sziát úgy, hogy nincs is fent.
2012. okt. 12. 00:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos! :S
2012. okt. 12. 00:34
 9/10 anonim ***** válasza:
B*szd meg 16 éves lány vagy! Részegség, van benned pia...? Biszexualitás? Nem "elég gyerekes amúgy"....TE magad vagy még gyerek!
2012. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2012. okt. 14. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!