Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a csajokkal csak barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem akarok velük kapcsolatot de némelyik tök cuki meg vicces meg olyan aranyosan beszél h jó érzés hülyéskedni vele, de nem akarok tőlük semmi többet ennél.
2012. okt. 12. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak azt akarod igen.
2012. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, persze!

19/L

2012. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen lehet, ha egyik félben sincs vonzódás a másik iránt csak olyan testvéries érzések :D
2012. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akk jó , csak nemtudom h amikor így hülyülnek számítani kell e arra h letámadnak :D az 1 dolog h én bókolgatok mindenkinek mégha nem akarok semmit akkor is, de haverjaim pl ilyet nem szoktak. Csajoknál nemtom h megy ez
2012. okt. 12. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azért a csajokat szeretem,de a legtöbb ismerősöm/haverom lány,sőt a legjobb barátomnak is pinája van(igaz közben kiderült,hogy többet akart,de már későn derült ki),sok olyan csaj van,aki nem csak jó pics@,hanem értékes ember és azokból lehet haver ha a kettő eggyütt,akkor érdemes bepróbálkozni egy párkapcsolatra.Innen gyakoriról nincs sok,főleg hogy innen messze lakik mind,és csak neten érintkezhetünk...
2012. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet!

Nekem több lánybarátom is van :D

2012. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érzékeny téma!

Egy bizonyos szintig igen de ha sokat lógtok kettesben akkor már van egy bizonyos mértékű vonzódás ha nemis szexuálisan.

De persze ez csak egyéni vélemény.

2012. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
lehet! de lehet h járni fogtok :'D
2012. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Lehet. De számíts rá, hogy előbb-utóbb valamelyikőtök többet fog akarni. Kivéve ha mondjuk fogadott tesók vagytok. Ez hülyeség, de nálam bejött xD
2013. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :) én is szeretek barátkozni, ha gondolod írj privit ! :D 16l
2013. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!