Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan beszel, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan beszel, vagy csak jatszik velem? Ez tul szep hogy igaz legyen.

Figyelt kérdés
van egy fiu akit regota ismerek joban voltunk meg minden de mostanaban talizgatunk stb es hat mindig mondja h gyonyoru vagyok,szep,tokeletesen nezek ki stb.de felek hogy csak jatszik velem.15L.
2009. aug. 6. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal h azt mondja szép vagy stb, miért játszana? Nem értem a kérdést. Ha azt mondja majd, h milyen szép vagy, kívánlak, feküdjünk le, akkor már felteheted ezt a kérdést.
2009. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért játszana veled. Csak a tudtodra akarja adni, hogy tetszel neki és esetleg ő is neked és lehetne köztetek valami.
2009. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem egy idő után érezned kell ha a szemébe nézel és mond vmit h igaz-e vagy nem. ebben a korban igaz sajnos a mondás: a férfi olyan mint a kisegér, mindent megigér amíg a lyukig el nem ér!

add meg neki a bizalmat de azért legyél résen , mondjuk 90%-10% arányban a bizalom javára

2009. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!