Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak játszik, vagy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki nagyon nézeget, mindig mosolyog ha mondok valami érdekeset, dobálja/birizgálja a haját előttem, bármikor hozzászólok, nagyon közvetlen, szinte még azelőtt válaszol, hogy bejeztem volna a kérdésem. Szinte mindig ott van ahol én. Szinte 1000% hogy bejövök neki.


Annyi a gond, hogy van egy barátja már 4 éve. Vagy talán ribanc lenne? Én nem annak nézem, kis aranyos, cuki meg félénk, de akkor miez?


2011. aug. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
helyesnek, aranyosnak tart, esetleg lecserélné rád a barátját:D kérdezd meg tőle:)
2011. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátkozni akar.aztán a végén kiderül, lehet hogy még miattad dobja a barátját.bár nem tudom ennek mennyi esélye van.várd meg hogy mi történik
2011. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nő nem lehet ribanc csak pasi. ezt szögezzük le!


Bejössz neki!

2011. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ribanc lenne, már rádmászott volna anélkül, hogy érdekelné hogy van barátja.

flörtöltem már úgy, hogy mindkettőnk párja ott volt, aztán azóta 2 szót se váltottunk. lehet hogy ő is csak játszik, netán féltékennyé akarja tenni a barátját.

mindamellett arra is lehet esélyed, hogy párcserére készül és te vagy a kiszemelt. az, hogy 4 év semmit nem jelent.

2011. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!