Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek hátrány ha egy pasinak nagy kampós orra van, befolyásolná hogy járjatok vele?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 18:23
 1/8 anonim válasza:
Nem hinném, hány éves vagy?
2012. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alex te vagy az? :D


Amúgy szerintem nem. Én az a típusú nő vagyok aki előbb barátkozik és utána lesz szerelem... Nem hiszek a szerelem első látásra dologban, persze szerepe van az első benyomásnak. Az sokkal rosszabb ha van egy "tökéletes" pasi és miután megszólal egy világ omlik össze benned :)

Szerintem nem lényegeges, sőt van akinek kimondottan bejön...

2012. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok de barátnőm azért nem akar járni egy gyerekkel mert kampós az orra és ez szerinte ciki mert a zsidóknak szókot lenni ilyen orra amúgy meg helyes srác
2012. szept. 21. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony, második hozzászóló, bizony, kedves kérdező, vannak, akiknek ez jön be. Én kimondottan azt szeretem, ha egy pasinak elálló füle, csontos arca, kampós orra, vagyis "zsidós" arca van. Persze ez önmagában nem elég, a belső a döntő. De azért ez nálam nagy előny.
2012. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek igaz hogy nagy orr nagy pénisz
2012. szept. 21. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jár vele, mert ciki lenne... szegény pasi, nem tudja milyen hígagyúnak csapja a szelet. Szerintem cikibb, ha valaki emiatt nem ismerkedik/jár valakivel, mint az hogy nagy orra van valakinek.
2012. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy szeretném, és nem bunkosàgbol, hanem mert az egy karakàn személyiség jele, aki önfejü, söt agressziv!

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki törvényszerüen ilyen ember, akinek kampos az orra, de...

2012. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van... nagyon durvák tudnak lenni az ilyen emberek.. nézzük meg Gyurcsányt!! + a volt barátomat.. -_- De viccen kívül. Bár a kérdező a külsőre koncentrálódva érdeklődött...
2012. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!