Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki mikor masztizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki mikor masztizott utoljára? Vagy ki tervezi még ma? :D Kort is irjatok.

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már vagy 2 hete nem masztiztam. De nem is hiányzik, talán azért, mert sokat dolgozom, mindig fáradt vagyok. Ma biztos nem fogok, nem érzek rá ingerenciát, na meg menstruálok is. Bár ettől még szoktam csinálni, ha épp gerjedelmem van. De most nincs.
2012. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. okt. 12. 23:15
 3/10 Fülünyúl ***** válasza:
Én mindjárt fogok, köszönöm szépen kedves érdeklődésed. Az egészségem is rendben van, vérnyomásom, székletem, ciklusom, testhőmérsékletem normális, az évszakra jellemző légúti problémák sem gyötörnek. Testtömeg indexem tökéletes, a szoba hőmérséklete és páratartalma is épp megfelelő.
2012. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
OOO,a férjem elintézi az ilyen gondokat,meg nem tudom mondani utóljára mikor masztiztam.Ha lehetőség van ,és hagynak a gyerekek szexelünk,bármikor.
2012. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ki hány éves? amúgy köszi a válaszokat
2012. okt. 12. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok
2012. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
één.
2012. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves "énn" ezt mire irtad? amúgy hány éves vagy?
2012. okt. 12. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:

most estem túl rajta :DD 19L

ui: nem tudom ez számodra miért jó...de ha neked ez kell...

2012. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem fel akarja ajánlani a kérdező h besegít :D

9. lehet h fogsz kapni néhány privátot, amiben a segítséget felajánlják? :D de én nem fogok ilyet írni neked

2012. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!