Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők ti hogyan vélekedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robex92 kérdése:

Lányok/Nők ti hogyan vélekedtek lopott csókról?

Figyelt kérdés

Hogy mit is takar ez a kérdés? Azt hogy szeretném meg tudni hogy vajon értelmes volt-e a cselekedettem vagy netán nem!

A helyzet az hogy van egy igen helyes leány kivel ismerkedek át estünk a 2. randin is ami egy mozi meg egy kaja volt, és kajálás közben beszélgetünk s igaz nem mondta ki konkrétan hogy velem akar lenni csak meg jegyzést tett ami így hangzott ,, Miért nem hamarabb jöttél" és evvel a mondattal azt sugallta akar engem csak küzdjek érte! A lényeg hogy említette korában hogy nála a csókot ki kel érdemelni! Én erre nem jöttem rá hogy mivel így mikkor haza vittem s még mielőtt bement hosszasan ültünk a a kocsiba s szinte érezhető volt hogy történni fog valami, meg akartam csókolni de mondta hogy nem mert ki kel érdemelni, ami azt mondtam neki hogy ha nem kapok akkor lopok magamnak! és meg is történt s észre vettem rajta hogy nem bánta meg de azóta kis ,,mocsoknak" érzem magam hogy nem kiérdemléssel szereztem meg azt hanem el loptam! De az is lehet hogy ez volt maga az a kiérdemlés hogy meg mutatom hogy nem vagyok az a nyuszika! szerintetek?



2012. okt. 12. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
jajjmaradjálmár
2012. okt. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem az hogy aki lop az bűnös és aki ilyet tesz annak a börtönben a helye !!!
2012. okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na az értelmes válaszokat ne is várjam! :D
2012. okt. 13. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett volna a dolog, mert, ilyen témában nem szoktam viccelődni, plusz idegennel (két randi után még idegen) nem csókolózom.

De van barátnőm, akinek bejön az ilyen típus és oda-vissza lenne érte,ha ezt csinálta volna. Nem tudom te melyiket fogtad ki..

2012. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem én a barátnőd félét! mivel azóta csak jobb a kapcsolatunk! :)
2012. okt. 15. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá és sok sikert^^

Utcsó válaszoló voltam :)

2012. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg van együtt vagyunk szerelemben! :)
2012. okt. 31. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!