Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézik értékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézik értékes emberi lénynek azt a nőt aki szép és nem hanyagolja el magát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

"nem hanyagolja el magát" mit takar?

sort, platform cipő, kivágott blúz, smink?

2012. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, már miért nem tekintenék értékes emberi lénynek egy olyan nőt aki ad magára?


Ez abszurd!

2012. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sport, szép ruhák, nőies, de nem qrvás. Miniszoknya, de nem fáj ha meghúzzák a rojtját. Természetes hatású smink.
2012. okt. 13. 01:08
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit azt a blúzt jobban be kéne gombolni, akkor több csaj fog kedvelni...
2012. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem a csajok kedvében akarok járni. Alap dolog, hogy úgy öltözöm, hogy nekem a legjobban tetszik.
2012. okt. 13. 01:17
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom egészen pontosan mit értesz a "szép és nem hanyagolja el magát" alatt,de mo-n ez ma gyakorlatilag a finom megfogalmazása a csiricsáré vásári k.urvának.


Hidd el aki tényleg szép és ad magára, ez mellett intelligens is, azt nem keverik össze az emberek a

fentebb említettekkel.

(am. sztem az igazi szépséghez kell egy bizonyos foku intelligencia is...ami nem feltétlen egyenlő az iskolai végzettséggel)

2012. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Leírom én hogy látom így 27évesen a dolgot.

Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenkinél így van!


Én a közép kategóriás lányokat szeretem, nem kell a feszülős blúz, nem kell smink, de adjon magára, nekem akarjon tetszeni ne a környezetének!


Mert a nagyon szép lány, másnak is szép!

Terméseztessen én is megharcolnék érte bármi áron.

De és senki sem garantálja, hogy alkalom adatán nem lép félre.


Nekem ez már nem hiányzik, idővel belefárad az ember, hogy versenyezzen másokkal.

Átértékelődnek a dolgok és inkább a stabilitásra fekteti a hangsúlyt, nem a szépségre!

2012. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
A kérdező csupán kiteszi mindenét, egy plázacica.A plázacicákat viszont főként a nők nem kedvelik.
2012. okt. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Miért nem nézik értékes emberi lénynek azt a nőt aki szép és nem hanyagolja el magát?"


A srácokat nem fogja érdekelni az agy, ha jól nézel ki. A csajokat szintén nem fogja érdekelni az agy, ha túl jól nézel ki.

2012. okt. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
majd a megfelelő ember értékelni fogja, mindenki kedvében pedig nem lehet és nem is kell járni! neked alanyi jogod úgy öltözködni ahogy akarsz ők pedig alanyi jogon azt gondonak amit akarnak.
2012. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!