Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?!

Figyelt kérdés
tavaly volt egy srác akivel találkozgattam és széplassan belezúgtam. egyik napról a másikra összejött egy másik lánnyal engem meg dobott. ezt kb fél évig képtelen voltam elfogadni feldolgozni még ma sem sikerült teljesen. viszont 2 hónapja volt egy éles váltás....össze vissza kavarok minden fiúval. nincs olyan buli ahol ne smárolnék min. 2vel.... persze többet is akarnak de azt nem engedem. a gáz az hogy mielőtt bulizni mennék mindig eszembe jut a srác aki lekoptatott. hogy most csakazértis elfelejtem és nagyon de nagyon jól fogom érezni magam...már kezdem elfelejteni. viszont találkoztam egy nagyonnormális sráccal aki engem nagyon komolyan vett.. ésén megbeszélltem vele hogy nem akarok vele semmit és nem akarom átverni szval hagyjuk békén egymást. emiatt egykicsit szemét rib@ncnak gondolom magam. szeretnék kapcsolatot de ha lenne rá lehetőségem azt meg nem akarom.. vagy a régi srác miatt vagy azért mert félek hogy nem leszek szabad és nem azt csinálhatom amit addig.... emiatt meg szintén ribinek érzem magam hogy. csak kavarok a fiúkkal. bocs ha kusza lett a történet igazábol nincs is benne kérdés csak szerinted ez normális dolog?
2012. okt. 13. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi nem vagy r*banc csak szűz k*rva
2012. okt. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Hát...végülis én megértem :)...velem nem akarsz smárolni?:D
2012. okt. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az vagy, max belemész a bulikba egy-két csulakóstolóra. XDD
2012. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hidd el ez teljesen rendbe van! De akkor elfogod tuti felejteni ha engeded popoba a dolgot :D
2012. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ugyérzem hogy amig fiatal vagyok addig kell élveznem az életet. nem csinálok qrvákra jellemző dolgokat ergo nem engedem a popomba és nem smárolok veled utcso2 ( perverz állatok ) :-)
2012. okt. 13. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!