Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a barátotok pénisze felett lenne valamilyen heg?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves fiú vagyok, túl vagyok egy lágyéksérv műtéten és egy varicocele műtéten. Az a lényeg, hogy ott van a péniszem fölött két-három centire két heg is, ami engem nagyon zavar, és nem merek lányokkal kezdeményezni, mert ha arra kerül a sor, és meglátja, nem tudom, mit szólna. Mi a véleményetek?

2012. okt. 13. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel. Ne zavarjon Téged sem.
2012. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emiatt szerintem kár aggódnod!!!Szerintem ez egyáltalán nem zavaró...NYUGI!
2012. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem gond
2012. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A férjemnek is volt lágyéksérv műtéte és van neki is ott heg, de őszintén, abszolút nem érdekel!

Nekem pedig más műtétek miatti hegeim vannak és ez őt sem érdekli.

Szerintem ez senkit nem zavar.

2012. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem fog ezzel foglalkozni, meg vizsgálgatni a péniszedet. Ha gomba lenne ott azért aggódhatnál vagy valami gennyes gyulladás ami soha nem fog elmúlni, de egy kis heg miatt nem kell. :)
2012. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kizáró ok, sőt semmiség!
2012. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondd azt a csajoknak, hogy túl nagy volt és a tövéből le kellett venni egy kicsit! :D

Amúgy az enyém még a világon senkit sem zavart! Nyugi!

2012. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is van egy hegem az oldalamon, hasonló érzések nyomnak. Sokan mondják, hogy nem is olyan csúnya, mint gondolom, és nem a heg fog számítani, hanem az arcom, a lelkem, stb...


Engem pedig nem zavarna a heg. "Akkor" nem az lenne a lényeg, hogy milyen heged van... :P :)

2012. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és lány vagyok. : )
2012. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Van, akinek meg a mellkasán van hosszabb heg, ami azért látványosabb-feltűnőbb, aztán mégsem jár mindig nyakigpólóban, nem zavar senkit és kajálják..! :D

2012. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!