Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít, hogy egy lányon van-e valamilyen jó illatú parfüm?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kellemes csak ne legyen nagyon eros. de olykor az is jol esik ha nincsen rajta semmi! zavaro ha allando kelleggel buzlik ejjel nappal :|
2012. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hülyén tudom csak fogalmazni, de ha nincs, azt észre se veszem, és nem hiányolom. Ha van, az sokat tud dobni...
2012. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha mértékkel van, akkor az nagyon vonzó.

De sokan magukra öntenek fél üveggel és 5 méteres körzetből is érezni. Ez rosszabb mintha nem is használna parfümöt.

2012. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem számít. Sima testpermettől is voltam már oda, meg vissza. Ellenben valamelyik nap sétált el mellettem egy kis csapat lány, az egyik szélső hihetetlen penetráns szagot húzott maga után. Illúziórombolás felső fokon.
2012. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a parfümöket. Kis mennyiségben sem.
2012. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem vonzó,ha mértékkel van valami finom illat.16/F
2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha diszkrét,jó az illat,azt nagyon díjazom. De,ha orrfacsaró erős,azt legszívesebben lehánynám.
2012. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam egy jellegzetes illatú parfüm simán nyerő. Tudod, van valamilyen illat, ami esetleg emlékeztethet rá, ha érzel valami hasonló illatot, akkor egyből beugrik, hogy igen, ő is ilyet használ.

Másrészt az illatok is legalább annyira fontosak mint a "látvány", a hang, vagy akármi.

2012. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van néhány női parfüm,ami tetszik,de milyen máá valaki után szaladni,hogy mit fújt magára? :)
2012. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
inkább ne legyen :D 20/f. ha van akkor vmi természetes, ne ilyen mű illat :)
2012. szept. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!