Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Aki egyszerre kissé gyerekes, de mégis férfi tud lenni? Mindig meg tud nevettetni, de egyszerre érzem is, hogy meg tud védelmezni? Aki gyöngéd, de mégis határozott?


20 éves kor alatti lány vagyok, és úgy vettem észre, a mai fiatal srácok nem ilyenek. Hol ismerjek meg ilyen srácot, aki a 20-as évei elején jár?


2012. okt. 13. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hat igen.. szep leiras. En hasonlo sracnak tekintem magam de mar foglalt vagyok. Sok sikert a boldogsaghoz mivel ugy tunik tudod mit keresel. :)
2012. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
sztem írd le az összes igényed nagyon részletesen, milyen legyen a férfi, semmit ne hagyj ki. majd menj el a Jóistenhez és mondd neki: ilyen férfit akarod!
2012. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2. *akarok
2012. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok...és totál padlón a tegnapi szakítás miatt...akárhol megismerhetsz ilyen srácot. 24F
2012. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4. sztem vigyázz a kérdezővel, még biztos lesz néhány extra igénye, aminek lehet h nem fogsz megfelelni
2012. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát én hasonló vagyok ugyhogy van:)) De szerintem a hüségességet tedd a végére:))
2012. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Van pár ilyen srác.

De ezt nem lehet leszűkíteni,hol találsz ilyen pasit.

Akárhol bele akadhatsz

2012. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Miért ilyen rosszindulatúak egyesek? Nem értem, minek kell ide írni, ha nem a kérdésre adtok választ...


A hűség számomra magától értetődő. : )


És köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. okt. 13. 13:18
 9/21 anonim ***** válasza:

:))) De lehet h másnak nem:)) Ahogy sajna a higiénia sem:(((

Am szokj hozzáá ilyenek az emberek.

2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Való igaz.Ha alap elvárásaidat leírod(hűséges..)Akkor már beléd is kötnek.Pedig ők is elvárják.Avagy olyan gerinctelenek,hogy akárkivel megcsalják a párjukat
2012. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!