Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha rátok ír egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha rátok ír egy pasi és negatívan ír, mert nem jól érzi magát lelkileg, akkor miért lesztek idegesek és miért kell egyből kioktatni?

Figyelt kérdés
Én ezt bírom az egészben, hogyha pozitív vagyok akkor alig írnak rám bezzeg, ha negatívan írok akkor jön a kioktatás.

2012. okt. 9. 16:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Igen, valóban, mert mindig minden lány a világon állandóan és megállás nélkül ezt csinálja.
2012. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
NŐK : egy betűs állotok N (ejtső Nő) :D :D ez van ők ilyeneket szeretni kell nem érteni őket : D
2012. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
bolondok mind
2012. okt. 9. 17:00
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

!WARNING!

általánosító üzemmód ON

!WARNING!

2012. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Réti bubuzér ***** válasza:
79%
Én nagyon utálom, ha rámírnak, mert nagyon nehezen lehet csak lemosni.
2012. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Vagy kérdeztem úgy is, hogy ha való életben vagyok negatív.
2012. okt. 9. 17:02
 7/33 A kérdező kommentje:
*kérdezhetem
2012. okt. 9. 17:02
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azért utálom az ilyet, mert pl ha nekem jó kedvem van, aztán jön egy pasi azzal, hogy negatívan gondolkodik, sajnáltatja magát, akkor azzal az én kedvemet is lehúzza. Persze, ha többször van jó kedve és néha egy-egy ilyen negatív nap is becsúszik azzal nincs semmi gondom, öntse ki a lelkét stb... megpróbálom megvigasztalni. Viszont vannak olyan pasik, akiket egyszerűen ilyen téren nem lehet kibírni(lásd itt az oldalon a 22 éves debreceni srácot), az hogy mindennap jön és elhordja a hülyeségeit kicsit fárasztó és jóhogy ideges leszek tőle, amikor nem lehet tőle semmi mást hallani a panaszkodásain kívül. Ha pozitív vagy és nem írnak rád, akkor meg írjál rájuk te, miért csak kellenek neked a lányok, ha rossz kedved van? Ennyi erővel, akkor sírjál az anyukádnak/haverjaidnak/nagyanyádnak/kiskutyának/kiscicának, stb...
2012. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
Dani, te vagy az?? :D
2012. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez nem csak a nőkre igaz, hanem úgy általánosságban bárkire. Mindenkinek megvan a maga dolga, baja, nekik is, és odamegy valaki nyavalyogni, meg kiadni a világfájdalmát.


Engem pasiként is zavar az hogy pl FB-on rámírkálnak emberek hogy "szia, unatkozom", meg csajok/férfiak ontják rám a világfájdalmukat, és ez főleg azoknál zavaró, aki a jót nem veled osztja meg.


Ezeket aa dolgokat max azok tűrik el akik közel állnak hozzád, de azok sem sokáig.

2012. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!