Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem fér össze a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem fér össze a két nem, divat lett az általánosítás?

Figyelt kérdés

Mi van mostanában az emberekkel?

Visszamentünk az oviba?


"A fiúk bunkók!"

"Nem!A lányok bunkók!"


"A lányok kihasználják a fiúkat!"

"Nem!A fiúk használják ki a lányokat!"


Miért általánost mindenki?



2012. okt. 13. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg azért kik általánosítanak. Kezdd az életkorral, utána pedig a kapcsolatban elért sikereket mérd össze és utolsóként pedig azt, hogy mit tettek ők azért, hogy legyen valakijük.
2012. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondom!


Csúnya fiú: Az összes szép lány,bunkó,és felszínes!


Szép lány: A helyes pasik,akikkel ismerkedik,mind bunkó.

2012. okt. 13. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor?


Most csúnya lesz, de ki a francot érdekel, hogy mit mondanak? Hadd szidják egymást, majd megbékélnek, engem nem izgat :))


A nemeknek egyébként semmi baja egymással.

2012. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"hogy mit tettek ők azért, hogy legyen valakijük."


szerintem semmit,de a siránkozáshoz nagyon értenek,főleg azok akik ilyen kérdéseket tesznek ki.

"csúnya fiú vagyok,sosem lesz barátnőm,mert az összes szép lány bunkó!"

2012. okt. 13. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:

és te mégis mi a szart csinálsz ? általánosítod az általánosítást? te miből gondolod, hogy én általánosítok? ezen gondolkodj el...

lehet, hogy te visszamentél az oviba

2012. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"A nemeknek egyébként semmi baja egymással."


akkor eltévedtél,olvasgasd a kéréseket!

2012. okt. 13. 23:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Azonban elmondható mind2 nem idiótáiról,hogy nap,mint nap jönnek az értelmi fogyatékos kérdéseikkel.

Jah és rib@nc :D

2012. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
te biztos visszamentél,mert ha te nem általánosítasz,nem neked szól a kérdés,észlény
2012. okt. 13. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy tévedtem el. Én már évek óta járok ide, és látom kik kérdeznek ilyesmiket és kik válaszolják ezt.


A kiegyensúlyozott embernek semmi baja a másikkal. Ők a kisebbség, de ugye a többi minek kérdezne? Semmi gondja ezzel kapcsolatban.

2012. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, ezt én is észrevettem. :D Bár a tény az, hogy a fiúk szidnak itt egyre többet minket nőket...

Van egy állandó lakos itt, évek óta itt rinyál, és hazugnak nevez minden nőt, külsőre megyünk, pénzre megyünk... 59%-os... mondjuk engem nem érdekel, hogy ki mit mond, én élek boldogan nem ők, mert nem álltam be a sorba, hogy hülye legyek, akik semmit nem tesznek egy kapcsolatért, csak azt, hogy mert a nők a férfiak a hibásak és hülyék... :D Ahhha...

2012. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!