Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire értettek ezekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire értettek ezekkel egyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves fiú vagyok, kövezzetek meg, de szerintem a szerelemben nincsnenek se szabályok se elvek. Olyan baromság, hogy az ember nem járhat szabadon azzal, akivel csak akar, mert a hülye társadalmi baromságok miatt ma ott tartunk sajnos, hogy az emberek inkább hülyére veszik egymást, több a csalódott ember, főleg ezek miatt:

- ne járj helybelivel mert csámcsogni fognak

- ne járj osztálytárssal mert házinyúlra nem lövünk

- ne járj fiatalabbal mert ha csaj vagy akkor ciki

- ne járj harmad unokatesóval mert égő

(nem mintha bármi bajuk lenne egészségügyileg ebből)

- ne járj alacsonyabb pasival mert gáz

- ne járj cigánnyal mert kiközösítenek

- ne járj börtöntöltelékkel, mert nincs közös jövőtök

- ne járj vele, mert távkapcsolat


Szerintem ez mind-mind hülyeség, és egyre jobban azt veszem észre, hogy az emberek emiatt inkább boldogtalanok, és csak kihasználják egymást. Mielőtt elkezdenétek, van barátnőm 4 éve, és nálunk úgy is működik a kapcsolat, hogy én pl. egy ujjnyival kisebb vagyok nála, illetve csoporttársak is voltunk.



2012. szept. 27. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért van benne kb 3 olyan pont, amit betartok. Már csak erkölcsből.
2012. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Khm... Az útólsóval vitatkoznék... a távkapcs tényleg butaság... A házinyúlra nem lövünk kifejezés, konkrétan barátokra alkalmazható, vagy a legjobb barátod exére... Esetleg egyéb közeli ismeretségre. Az osztálytárs nem tartozik ebbe a kategóriába.Unokatesó, tény hogy egészségügyileg bajod nem lesz tőle, de azért mégis csak a rokonod bazze...
2012. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, de ha úgy fogod fel, hogy van 2 ember, akik potenciálisan "szaporodóképesek" (nincsenek egészségügyileg gátló tényezők az életükben) és szeretik egymást, teljesen felesleges, ki mit duruzsol, vagy az utcán hogyan néznek, mert tudom, hogy rengeteg olyan ember van aki ezeket mind leszarja, és megszöknek, elköltöznek, titokban összeházasodnak, mert magasról tele van a tökük az egész szocializációval :)
2012. szept. 27. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig de, vannak szabályok és elvek.


Sokadunokatesóval az ember morálisan nem kompatibilis, már ami a járást illeti (általában gyerekkoruktól ismerik egymást a felek, családtagok - az mindegy, hogy milyen fokon).


És ugye kiskorúval sem kezdünk.


A többiről meg... egyik füleden be, a másikon ki :) Látod, te is élő példa vagy rá, hogy működhet ez alaptalan előítéletek nélkül is.

2012. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!