Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a "szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a "szerelem első látásra" dologban? Ha már mikor elsőre megpillantod az illetőt, és egyből hevesen ver a szíved. Vagy ez csak plátói lehet? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 01:14
1 2
 1/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Nem szerelemnek mondanám, inkább erős vonzalom és az a megfogalmazhatatlan valami. Múlt héten volt részem hasonlóban.
2012. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kifejezés, valamiért ezt mondják az első válaszoló által is említett vonzalomra. Erről nem tehet az adott ember, és nem is jelenti azt, hogy később szerelmes lesz az illetőbe.
2012. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
szex van első látásra, a szerelem az később jön hozzá ha igazán megismered az illetőt.
2012. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem kell hozzá igazán megismerni, hogy szerelmes legyen valaki. Az csak éppen vak szerelem. Azt hiszed ismered, közben meg egyáltalán nem.
2012. okt. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem hittem benne, de mióta megismertem a páromat, abszolút hiszek benne!! Én ráadásul neten ismertem meg, megláttam egy társkeresőn és pár kép meg a bemutatkozása alapján totál beleszerettem... és ami szép az egészben, hogy ő is belém és már aznap megbeszéltünk pár nappal későbbre talit, ami csodálatosan sikerült. Mindennap beszélünk azóta is, imádjuk egymást. Ennek lassan 1,5 éve és nem tudok semmi rosszat mondani, szerelmesek vagyunk és ez első látásra történt. Első talin is már szinte egymás nyakába ugrottunk :)) és érdekes módon rózsaszín köd se volt előttünk sose, most sincs. Hibákkal együtt fogadjuk el a másikat feltétel nélkül :$

Jó sok pasival ismerkedtem már, randiztam, sőt volt is 4 komoly kapcsolatom előtte, de ilyet SOHA nem éreztem :))) szóval van szerelem első látásra :)


23L

2012. okt. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Napi szinten 2-2,5 órát utazok. Rengeteg férfit látok, akiktől, ha nem ülnék, összecsuklanék és hevesen ver a szívem, leizzad a tenyerem. Aztán leszáll a metróról és jön a következő. :D

Na, ez a vonzódás. Lehet ismerkedni ezzel is, de ha mégsem olyan az illető, ami megfelel nekünk, akkor vége.

Volt olyan, hogy egy számomra irtó dögös férfi leszólított, széttört minden vágy, vonzalom bennem, annyira buta és primitív volt...

2012. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne részben. Amikor bekerültem az új középsulimba még 15 évesen és velem szembe jött a bizonyos férfiú, hát én egyből elaléltam:D Az alatt a pár másodperc alatt elég hevesen vert a szívem, pláne amikor ez után megpillantottam még meg pláne:D Azt hiszem az volt az a pillanat, hogy magamba véste magát vagy hogy mondjam:D Kiderült, hogy ő is így volt a dologgal és most 5 éve boldogítjuk egymást:D
2012. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiszek benne. Másfél-két éve megláttam egy lányt a buszon akiről nem tudtam levenni a szemem. Sokat gondoltam rá, többször láttam, de csak jóval később ismertem meg.

Körülbelül 1 éve ismerem de azóta minden nap gondolok rá és ha meglátom akkor rendesen kalapál a szívem. Sajnos ritkán látom, nem láttam már másfél hónapja. Nem érdeklem őt, nem akar látni, nem tudok vele beszélni se :S

2012. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

#6-osnak: igen, persze olyan nekem is rengetegszer volt, hogy utazás közben láttam jó pasit és majd' elájultam, milyen helyes, cuki, szexi :D :$ de maximum fél óra és el is felejtettem az összeset :) De az más, az tényleg vonzódás. Kb. olyan, mint mikor a pasik megnézik a nagy mellű cicababákat.. annyira lenne csak jó, hogy megdugják. De már járás szintre nem jutnának el vele. Na kb. így vagyok én is. Mert lehet, hogy tök helyes, szexi pasit az illető, de simán lehet egy tapló bunkó is és ha kinyitja a száját el is megy a kedvem tőle... szóval értitek :) az teljesen más, a szimpla vonzódást és a szerelmet nem szabad összekeverni, pedig a legtöbb ember (főleg tini) összekeveri sajnos.

Persze a szerelem része a vonzódás is, de nem csak abból áll:)

jaj bocsi, ha keszekusza lett az irományom, gyorsan írtam :S

2012. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat.:)


Nekem már ez 1 éve tart, és azóta nem is igazán tetszett meg senki. Folyton gondolok rá, ha összefutunk egyből lefagyok, érzem hogy elvörösödök.. viszont érzem, hogy ő is zavarban van. Bár most nem tudom mi a helyzet, már vagy 3 hónapja nem láttam.

2012. okt. 14. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!