Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig mondják a pasik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondják a pasik hogy milyen szemetek a nők. Van itt szemét nő? Csak kíváncsi vagyok hányan tartják magukat annak. 21/F

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít szemétnek.


Manapság már az is szemét, aki kulturált módon elutasít egy férfit. Jelentem, akkor szemét vagyok, de bunkó soha nem voltam.

2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, ettől nem leszel szemét.

Épp azért írtam ki a kérdést, mert érdekel hogy a pasik látják így, vagy tényleg ennyi szemét nő van. Szerintem a pasik látják így, és persze ez fordítva is így van:)

2012. okt. 14. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, sok nő tényleg rinyál a szemét pasik miatt, de én soha nem futottam össze egyetlen eggyel sem.

Mindig mindegyik megmondta nyíltan mit akar. Aki ezek után hiú reményeket táplál, annak magát kellene szidnia.

2012. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem találkoztam még én se szemét nővel, mert egyenesek a kérdéseim. Nem lehet rájuk félreérthető választ adni. Talán az lehet a gond hogy a pasik nem merik megkérdezni hogy konkrétan mi a helyzet. Nagyon beleélik magukat a dolgokba. Ez persze sok lánynál is így van. Mindenki tudja hogy minden pasi megnéz egy lányt ha kicsit is jól néz ki. Aztán mindig akadnak itt lányok akik azt hiszik szerelmes beléjük valaki mert nézte őket:)
2012. okt. 14. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Az itteniek véleménye alapján én szemét vagyok. Nem vagyok empatikus a rinyálós szerencsétlenekkel, nem szoktam kegyes hazugságokkal megkímélni senkit a valóságtól és úgy alapvetően nem szokott érdekelni, hogy egyes emberek annyira labilisak érzelmileg, hogy egy marék lepkén képesek elsírni magukat. Tőlem a valóságot kapják az arcukba, sosem bunkó tálalásban csak köntörfalazás nélkül. Én emiatt már millioszor megkaptam, hogy rideg vagyok, érzéketlen stb... Szerintem meg csak szimplán korrekt. Arról nem tehetek, hogy alig az emberek 10 %a hajlandó csak szembenézni az igazsággal.

21L

2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem te se vagy szemét.

Sőt szerintem ezt hívják úgy hogy korrektség.

Ha most egy nő 120 kiló én se fogom azt mondani hogy tetszik, mert elbízza magát. Simán megmondom hogy nem tetszik és kész.

2012. okt. 14. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
tetszik nekem a 5. válaszadó. amúgy én inkább racionálisnak nevezném.
2012. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé domináns lehet:)
2012. okt. 14. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__34..


Tessék, itt egy téma, amitől a nők nagy része azonnal hárpiává változik. A prostituáltak igénybe vétele. Ha végigolvasod, láthatod, hogy mit gondolnak azokról, akik elmennek hozzájuk. Van, aki a saját fia halálát sem bánná, megint mások féregnek és hasonlónak nevezik őket.

2012. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer megcsaltam egy barátomat. Ez szemétség volt tőlem. Azóta egem is csaltak meg jó párszor, szóval már tudom milyen szar érzés.
2012. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!