Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jár folyton ő az eszemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár folyton ő az eszemben?

Figyelt kérdés
Pár hete ismertem meg egy férfit, sokkal idősebb nálam, családos ember, és 100%, hogy semmi esélyem nem lenne nála, de még ha lenne is, akkor sem akarnék tőle többet, mint 1 alkalmat, hiszen az apám lehetne. Mégis folyton ő jár az eszemben :( Nem vagyok szerelmes, vagyis nem belé. Van párom, akit mindenkinél jobban szeretek, vele akarom leélni az életem, és sosem csalnám meg, ez nem is kérdés. De akkor miért piszkálja ennyire az a férfi a fantáziám? Mi ez? Apakomplexus? Annyira rossz érzés :(
2012. okt. 14. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt irod hogy nem vagy szerelmes bele. Mibol gondolod ezt ha folyton o jar az eszedben?

Attol hogy szereted a parod leetsz szerelmes ezzel parhuzamosan masba is. Ha tudod hogy a mostani szerelmeddel akarod leelni az eleted akkor csak annyi a dolgod hogy varsz. A nem kivant szerelmek egy ismert pszichologus szerint semmikepp sem tartanak tovabb 18 honapnal. Azert mert szerelmes vagy abba a fickoba meg ne dobd el az elozo partneredet azert mert netalantan buntudatod van. Ha igazan jo kapcsolatban all a paroddal akkor mondd el neki es sehithet atveszelni ezt az idoszakot. Ha ez sikerul meg erosebb lesz a kettotok kozotti kotelek.

Ha nagyon kinoz a dolog ne vesd el a pszichologust se os is tud segiteni!


Udv!

2012. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez a jobbik eset, ha nem vagy szerelmes belé... Így előbb-utóbb elfelejted. Én beleszerettem egy nálam 30 évvel idősebb pasiba - esélyem kb. semmi... Ebbe bele lehet pusztulni.
2012. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!