Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok nem a csajra koncent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok nem a csajra koncentrálni, csak ő jár az eszemben folyton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe szerelmes vagyok és nem mindig van megfelelő alkalom hogy odamenjek hozzá beszélgetni, de legszivesebben mindig rajta lógnék, ami persze tudom hogy rossz, de így meg csak rajta jár az eszem egész nap és nem tudok másra koncentrálni. (Van barátja :P)
2010. jan. 14. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Keres mást aki szabad. Foglald le magad sport barátok buli. Már van partnere ne kavarj be csak neked lesz késöbb lelkiismeret furdalásod.
2010. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi. ha majd összejöttök, akkor pár hónap, és ki fogsz ábrándulni belőle. ez mindig igy megy. :S
2010. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és ő hogy viszonyul hozzád?
2010. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0RrtY2lpf40


neked is hasonló problémáid vannak?

2010. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy bír engem, + azok alapján amiket csinált azt lehet levonni hogy bejövök neki, éppen ezért nem is értem :p
2010. jan. 16. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szerelmes vagy belé akkor mértnem trobálod meg titokban vele hátha annyira jó lennél neki hogy tán még elis hagyná érted a pasiját is. nyugottan menny oda mikor senki sem lát karold át s smacizd le aztán majd kiderül hogy akarja e vagy sem ,de arra biztosan ne várj hogy majd egyszer ugyis otthagyja a pasiját,mert észre se fogod venni és már lessz neki másik helyette.Probáld meg ha nem megy akkor nem érdemes probálkozni vele.
2012. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!