Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne folyton ő járjon az eszemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki annyira tetszik,hogy egész nap róla beszélek a barátnőimnek,hogy mennyire szeretem.Amikor meglátom egyből jó kedvem lesz,és akkor is a barátnőimnek gyors elmondom hogy láttam őt.Amikor nem jön suliba tök rossz kedvem lesz,és az egész napom rossz lesz.

Azt mondják ,hogy úgy csinálok mintha járnánk,pedig nem,és hogy már nagyon unják,hogy másról nem tudok beszélni csak róla.De én SZERETEM őt,már 3 éve,de csak szeptember óta járunk egy suliba,és azóta lettem ilyen.


2010. ápr. 29. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak nekem kicsit rosszabb!Mi nem vagyunk osztálytársak sem meg iskolatársak sem, én tanulok ő dolgozik!Ritkábban látom, akkor van jó kedvem ha ir msnen hanem ir már rosszul vagyok!

Én is mindekinek róla beszélnék, de visszakel fogjam magam!Neked is nyugi!És sok sikert hogy összejöjjetek!

2010. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
már megbocsáss de ez elég hülye kérdés.) Nem kell az ellen tenni inkább próbálj meg vele összejönni. Ha nem teszed meg egész életedben bánhatod. Tapasztalat :)
2010. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bazki próbálkozz be nála!! Ha nem teszed bánni fogod nagyon.
2010. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az ellen akarok tenni,hogy ne folyton róla beszéljek,hogy magamban tudjam tartani a gondolataimat,mert másképp a barátaim önzőnek fognak látni,hogy csak magammal foglalkozom.

Viszont annyira akarom ezt a fiút,hogy muszáj valakivel megosztanom az érzéseimet.

Mivel félénk típus vagyok ,ezért nem tudom mikor fogok összejönni vele.

2010. ápr. 29. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Majd ha idősebb leszel eszedbejutnak a régi iylen dolgaid.. miylen seg/g voltál hogy nem intézkedtél pedig bármikor megtehetted volna. Én is elszalasztottam sokmindent

Nemtom mitkell szarozni

2010. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy 3 éve ismerem,ez azért van mert 3 éve megmondtam neki hogy megszeretnék vele ismerkedni,de ő azt mondta,hogy fiatal vagyok hozzá.De akkor a külsőm nem volt szép,most meg már "szép",mert megváltoztam.Az újabb visszautasítástól félek.

Én 15/L vagyok,ő 18/F

2010. ápr. 29. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzetem...ha akarsz irj privit...es nekem elmondhatod es e is neked...am ird meg az e-mail cimed:)hany eves vagy?


13/L

2010. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
JAH K LATOM H 15
2010. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok neki a korkülönbség.. én most töltöm a 17-et, de 18-19 évesek a baráti körömben a spanok. Nem is érzem magam 16 nak:/.. El sem tudnák képzelni barátnőmnek egy 14-15 éves csajt..
2010. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De ez csak 3 év,jó akkor én 12 voltam ő meg 15 mikor próbálkoztam azt megértem,hogy soknak találta.De most 15 vagyok,ő meg 18 és így már nem olyan sok a különbség.

A barátnőmnek is 18 éves a pasija,a másiknak meg 20.

2010. ápr. 29. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!