Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy országhatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy országhatár választana el titeket?

Figyelt kérdés
Vajdasági vagyok. Van egy lány, aki nagyon bejön, már évek óta. Tudom, hogy Magyarországra akar menni továbbtanulni, én viszont szerintem itt folytatom a tanulmányaim. Ez kb egy év múlva lesz. Rossz lenne, ha nem tudnánk találkozni, meg alapból bennem lenne, hogy kivel és mit csinálhat. (mégha 99%os is a bizalmam). Nem járunk még. De szerinted megérné megpróbálni erre az egy évre?
2012. okt. 14. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghódítanám az országot
2012. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a barátnőm budapesti, én pedig csallóközi vagyok. légvonalban 150 km. már 4 éve együtt vagyunk. szóval vágj bele nyugodtan :)
2012. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
bár köztünk is csak egy országhatár lenne :D
2012. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!