Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valami probléma van velem, hogy nem vagyok képes kapcsolatokat kiépíteni?

Figyelt kérdés
Lényegében az a gondom, hogy nem tudok erősebb érzelmeket senki iránt sem érezni, és ezt úgy a szerelmi dolgokra kell érteni. 19 éves vagyok és még soha semmi közöm nem volt fiúkhoz, max. haverjaim voltak. 12 éves koromban volt egy kis kamasz fellángolásom, de én egész életemben zárkózott voltam, úgy hogy megpróbáltam nem foglalkozni vele és az idő előrehaladtával szépen lassan kiszeretem a fiúból. De azóta nem vagyok képes semmire sem. A gáz pedig talán az, hogy testileg sem vonzódok senkihez sem. 16-17 évesen azt hittem, hogy akkor tutira meleg vagyok vagy ilyesmi, de rá kellett döbbennem, hogy még a nők sem képesek hatást gyakorolni rám. A barátnőim szoktak beszélni ilyen csávókról, akik ilyen meg olyan helyesek, de én rájuk nézek és semmi. A szépséget fel tudom fedezni másokban, de hogy valahogy máshogy tekintsek az emberekre nem megy. Igazából túl élném kapcsolatok nélkül, de már mindenki cs*szeget evvel, hogy de gáz, hogy neked még nem volt senkid, anyám pedig mindig a az ilyen helyes srácokkal jön, akik tanulmányi versenyt nyertek (suliban dolgozik). Teljesen értetlenül nézek erre az egészre, lehet, hogy van valami betegségem vagy a korábbi csalódás ekkora nyomott hagyott bennem? Gondoltam arra is, hogy nagyon elk*rtam valamit, mert én alapjáraton fiús viselkedésű vagyok (vagyis mások mondják ezt, mert nem járok szoknyába, nem sminkelem magamat meg ilyeneket nem szoktam csinálni) meg a barátikör valójában 2-3 emberből áll, és velük is néha mozdulunk ki csak, ált. megoldunk mindent itthon is! Tehát mit tudtok tanácsolni, mit tegyek?

2012. okt. 14. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen "gond" veled, hogy nem olyan vagy, mint a nagy többség, ami pedig őket zavarja.

Ez pedig téged zavar.

Majd lesz olyan srác (vagy lány), aki intellektuálisan vagy szexuálisan beindít.

Addig is gondolkodj el azon, hogy tudnál nagyobb szociális teret építeni.

2012. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ismer...(ek) egy ilyen lányt. Vagyis kísértetiesen hasonló hozzád. Ő elég zárkózott,és nagyon kevés ember van akit egyáltalán felismer a suliból,pár barátnője van azt ennyi. Fiúkkal nem nagyon szoktam látni. Valamikor velem nagyon jóban volt,igazából egy véletlennek köszönhetően sokat kellett együtt lennünk,aztán megkedveltük egymást. Egyre többet találkoztunk,meg hát nekem eleinte nem jött be,de ahogy megismertem,szép lassan belé szerettem,rájöttem,h nagyon is jófej,csak borzasztóan zárkózott. Én elég magabiztos vagyok,de őt egyszerűen képtelenség volt meghódítani. Először össze akartam barátkozni vele,de még ebben is kudarcot vallottam,egy idő után alig válaszolt az üzeneteimre,aztán valahogy elkerültük egymást. Azóta is rejtély számomra a lány. Ha tudnám,mi a kulcs hozzá,én boldoggá tenném...
2012. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Be fogsz csavarodni! A szomszéd csaj is már 30 elmúlt de nincsenek emberi kapcsolatai! És szó szerint menekül az emberek elől.

Az a 2-3 ember meg pont hogy hamar le fog morzsolódni rólad. Mindenki csak jót akar neked, bár lehet hogy nem a legjobb eszközökhöz folyamodnak ezekkel a csesztetésekkel, de amíg te nem érzed azt hogy ez a helyzet gáz és lépned kellene, addig hiába cseszegetnek, lehet hogy még rontanak is a helyzeteden.

2012. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt nem az a gond, hogy én szűzen akarok meghalni vagy tudom is én valamilyen apáca rendben tölteni a fiatalságomat, de érzelmek nélkül nem szaladhatok oda az első hímhez, hogy ideje lenne már!
2012. okt. 16. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

olyan 95%-ban hasonló cipőben járunk...

teljesen megértelek, engem is szokszor b.szogatnak ezzel, hogy miért nincs barátom, miért nem járok buliba stb..


én szívesen barátkoznék veled, nekem szimpinek tűnsz :) 19/L

2012. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!