Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan bunkók a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bunkók a férfiak a nőkkel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak bunkókkal találkoztál, akkor nézz magadba és keresd ott a hibát.
2008. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Hát geci, a rák se tuggya... De lehet hogy azé mer a sok balfasz ribanc baromságokat kérdezget, nem bazmeg?
2008. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vok bunkó de ha bunkónak is látszom az csak vmi jó poén miatt van.
2008. jún. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A bunkóság korosztálytól és nemtől független.

Én pasas vagyok és még soha nem kaptam meg senkitől, hogy bunkó lennék. És sosem voltam az. Nőkkel sem. Sőt, a nők visszajelzési alapvetően nem a "bunkóságomról" szólnak:)

Úgyhogy nem minden férfi bunkó a nőkkel.

A nő meg ne hagyja, hogy bunkó legyen a pasija!

2008. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező, tudod mi a különbség közted és a nádszál között? A nádszál balra hajlik, neked meg a kurva anyád!


Ha te nem tennél fel ilyen buzi kérdéseket, akkor nem lenne veled bunkó senki. Én csak viszonzásból vagyok bunkó, mint pl veled most.

2008. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na akkor most én kérdezek. Miért olyan bunkók a nők a férfiakkal? Miért néznek át rajtuk ha normálisan odamennek egy nőhöz és az nem veszi figyelembe a szerencsétlent? ÉS való igaz tényleg vannak bunkó férfiak, de ugyanakkor bunkó kétszínű nők is. Nem vagyok nőgyűlölő de rengeteg rossz tapasztalatom van nekem is, csak ilyenek vesznek körül sajnos. Aaz egyik válaszoló mondta fentebb hogy kevés bunkó van, szerintem meg kevés normális! Mindkét nemben vannak szemetek és normálisak, az utóbbit keresni kell, bevallom nekem kevés sikerrel történt.
2012. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A férfiak a nőkkel??

Nézd meg a filmeket és a való élet háromnegyed részét; megváltozik a véleményed !!

2012. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!