Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék lányt csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék lányt csókolózni?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok ismerkedni, kapcsolatot kiépíteni, nem csak komolyra gondolok, hanem akár annyi, hogy elbeszélgetni valakivel, pedig már sokféle képpen próbálkoztam. És már nagyon rossz ez a magány. Az egyetlen módszer ami működik, hogyha valakivel egyből csókolózok, megismerkedésünk után nem sokkal, és akkor kiderül hogy vonzódunk-e egymáshoz, és akkor fel is engedek, és olyankor van aki megkedvel. De enélkül semmi sem megy. Viszont az azért elég ritka, hogy egy lány csak úgy leálljon velem csókolózni. Hogyan tudnék mégis erre lányt találni? Bulizni nem járok, nem is akarok.

2012. okt. 14. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy!
2012. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat! A előző csak az első reakcióm volt. Te azt gondolod, hogy a lányok arra várnak, hogy gy vad idegennel csókolózzanak? Az a legintimebb dolog. Még az utcalányok sem csókolóznak csak nagyon magas felárért.
2012. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésemben le is írtam, hogy szerintem is nehéz erre lányt találni. A kérdés az hogy mégis hogyan lehetne?
2012. okt. 14. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja az utca lányok is inkább sz..nak mint csókolóznak! Franc sem érti az egészet. Amúgy meg irány egy disco, aztán keress részeg csajokat, állítólag azokkal könnyű kapcsolatot létesíteni. Mondjuk én nem próbáltam, hogy miért azt nem tudom, de talán neked bejönne.
2012. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A jó piás, esetleg hányós szájuk olyan vonzó lehet.
2012. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen ez az egy hátrány:)
2012. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendes nővel az életben nem fogsz csak a két szép szemed miatt csókolózni szerintem. nekik szimpátia kell, az meg ismerkedés, beszélgetés után lesz, hogy belédszeretnek, sajnos ezek a nők ilyenek. Olyan nincs szerintem,hogy a jóképű fickó beállít, a nőnek távolról megtetszik, aztán egy akarsz csókolózni dumától a nyakadba ugrik. A csók a nőknél szerintem egy nagyon lelki szimpátia függő dolog. Vadidegennel még a prostik sem teszik, ha nem vágódsz be nálunk valami extrával. Ha bulizni se jársz, akkor marad a háznál fogadós csókot is vállalós lányok. Ott egyszerű, ha fizetsz érte, akkor fog, ha nem extrás, akkor meg virágot kell odavágni neki a fejpénze mellé, és máris mehet a dolog ,felétve ha nem okádásszagú a lehelleted.
2012. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TOMAtm ***** válasza:
4es jól irta diszkóban félrészeg csajokkal lehetőleg tinivel könnyű csókolózni.az h nem jársz bulizni senkit nem érdekel,járjál aztán kész.
2012. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nem jársz bulizni akkor nem találsz qrvás lányokat sem akikkel egyből smárolni lehet.
2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!