Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog már, hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog már, hogy 18 leszek hamarosan és még csak nem is csókolóztam soha?

Figyelt kérdés

Már a 13 évesek is járnak meg minden, csak én vagyok ilyen szerencsétlen...

Mit tehetnék, hogy én is jó pasinak számítsak?


2012. okt. 15. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
na és, én már egy ideje 18 vagyok, és én se csókolóztam soha :D
2012. okt. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

És 20 évesen csókolóztam hűha ..nem marattam le semmiről..

ahogy te sem fogsz..

2012. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezt most egy kicsit magamra vettem, hogy a rokkerek (úgy általában) igénytelenek. Pedig én már kinőttem abból a korból, amikor még ennyire kategorizálják az embereket. (Mondjuk azt sose értettem, hogy ennek mi értelme van, de ez biztosan az én hibám.)

Egyébként pedig milyen jó egy ilyen korcsosult társadalomban élni, ahol az emberek azelőtt kezdenek szexuális életet élni, hogy elég érettek lennének hozzá.

2012. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13 évesek java rész depis meg öngyilkos hajlamú befordult személyiség lesz 20 éves korára, ha nem sikerül jól az első.. vagy épp kihasználják a naivságukat.
2012. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, de még mingid közöm nem volt a nőkhöz, egyszerüen utálok udvarolni, nem szeretek beszélgetni sem velük, csak szúrnám őket. Ilyen hozzáállással meg ugye rendes nővel nem lehet. Aztán elteltek az évek, pedig lett volna számtalan alkalom, de egyiket sem használtam ki. Nálam ez a szituáció. Nem gond, amúgyis prostizni akarok egy életen át, emrt változatos. Egyébként meg még magam helyzetét sem érzem cikinek. Ne legyél koravén jószág, mint a többi kis majom, akik attól érzik nagynak magukat, hogy szexuálisan kiélik magukat mér korán, aztán takarodnak a tinilányok abortuszra össze vissza. Mivel jobb? Mivel leszel több? Semmivel. Bár igaz, a szexuális élmény az olyan, amit legalább egyszer meg kell élni.

Ezre+1 ok van ami miatt nem jut az ember macához, nem tudni hogy nálad mi, így tanács sincs rá igazán. A lényeg, szerintem nem ciki, főleg tizenéves korban nem.

2012. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ennyi lúzert......
2012. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Solarian ***** válasza:
Rokker vgyok, nem vagyok igénytelen. Erről ennyit. 9esnél a pont. 18f
2012. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
na csókoloztál már??:)))
2013. júl. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!