Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombaton szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ewyke23 kérdése:

Szombaton szakított velem a barátom majdnem 10 hónap után. Azt mondta azért, mert nem bírja a távolságot és nem akar szenvedni látni. Mit csináljak mert megírtam neki, hogy szeretem és nem akarom hogy vége legyen de időt kért. Ti mit csinálnátok? L17

Figyelt kérdés

Tények:-Egész nyáron edzőtáborba voltam mert válogatott sportoló vagyok és nem sokat találkoztunk a nyáron.

-Mostanában mikor el kellet válnunk pityeregtem de nem azért mert nem akartam elmenni hanem azért mert megint érezni fogja azt a magányt mint nyáron és nekem ez nagyon rossz érzés.Kérlek segítsetek!!!


2012. okt. 15. 09:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
eddig is meg tudtuk oldani mert rengeteget jártam át hozzá és még ennyi tanács után se találom a megoldást :(
2012. okt. 15. 10:22
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem is kamu gyanús, de ha időt kért, az egy fiútól nem hangzik valami jól. Nem akarlak elkeseríteni, de ez szerintem a lányok kiváltsága. Ha egy fiú/férfi időt kér, és mégsem kosárlabda (stb) edző akkor :D az már furcsa. Be Strong, még van sok fiú a világon és te fiatal vagy.
2012. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A12 km tényleg nem sok de mégsem tudtok talizni ezért ebből a szempontból nem is ez számit. Valószinűleg olyan kapcsolatot akar akivel nem csak hétvégén tud talizni, vagy könnyen lehet már van más is a képben. Hogy mért nem mondja meg??? A legtöbb ember nem mondja meg öszintén hogy van valaki vagy tetszik valaki más mert nem akar megbántani és könnyebb ilyen mondvacsinált dolgot mondani.... Na meg gyakran ilyenkor még meghagyják a kiskaput hogy vissza tudja csinálni ha a másik mégsem jön össze....
2012. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ági nagyon jó tanácsokat adsz de nem hinném hogy más lenne a képben mivel az exemnek év voltam az elsö barátnöje és nem az a macsó tipus aki bárkit összeszed és magabiztosában is vannak hiányosságai.De bármennyit beszélek erröl a témáról csak azt érzem hogy szeretem és valahogy meg akarom oldani ezt az egészet.
2012. okt. 15. 10:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Minden probléma megoldásához először is a kommunikáció kell. Anélkül semmi sem fog menni. Le kell ülni őszintén beszélgetni.

Az hogy Te voltál neki az első és nem csajozós még nem jelent semmit. Attól még szembe jöhet egy másik lány aki megtetszik neki....

A legtöbb ember addig nem is mer szakítani amig nincs új "legalább jelölt".

2012. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Értem köszi Ági a tanácsaid nagyon hasznosak :)De idöt kért és nem akarom azt éreztetni hogy sietetem a dolgot ezért még nem hinném hogy a legjobb lenne ha beszélnék vele egy héten belül.Vagy te mit gondolsz ??
2012. okt. 15. 11:14
 17/21 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, várj egy hetet azon nem múlik semmi. De nem akarok megint vészmadár lenni (és remélem mások is megerősítenek ebben) de az idő kérést általában azért kérik az emberek hogy addig kiderül hogy alakul a másik vonal....:( Persze nem azt mondom tuti ez van az ö esetében is de szerintem az estek nagy többségében erről van szó.
2012. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
értelek köszönöm a tanácsaid :) sokat segitenek .
2012. okt. 15. 11:30
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha egyből rávágja, hogy 1 hetet kér, az azt jelenti, hogy ő pontosan eltervezett mindent, mire lesz elég 1 hét. Én ha valamire gondolkodási időt kérek, nem mondok időt, mert nem tudhatom előre, mikorra döntöm el a dolgot.Ennek nincs semmi értelme. 10 hónap alatt azért egy kapcsolat még tart ott, hogy ott a rózsaszín köd, és mindent megteszek a másikért. 10 hónap alatt nem lehet belefáradni semmibe, gyanús ez így.
2012. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy mennyi időt kér.Én nekem is valami nem stimmel :(
2012. okt. 15. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!