Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frusztrál és idegesít mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál és idegesít mással is van ez így?

Figyelt kérdés
Néha már tényleg a tökömön jön ki ,h mindig mindenki kapcsolatos dolgokról pakol..vagy épp annak vagyok a szemtanúja ,h a haverom ,barátom a barátnője szájában matat a nyelvével vagy turbékolnak nap hosszat..jelenlétemben is -.-" A főbb mondni valóm ezzel az lenne ,h a környezetemben állandóan a párkapcsolatok,együtt élés,nyálas csöpögős dolgok napirenden vannak pedig tele a padlás vele már rég.. a csapból is állandóan ez folyik(tv,zenék stb)...Komolyan vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben (szerintem) Már rohattul unom ezt a témát és felb@sz..ráadásul a legjobb barátaim nagy része is pont most találta meg élete párját lol ..soha nem érnek rá,nem olyan a komunikáció velük mint elötte mert folyton ott a csajuk is stb..Nincs senkim és mégis annyira jól elvagyok a kis világomban mindenféle nyálas sz@rság nélkül...,de lehet ezzel csak én vagyok így ..

2012. okt. 15. 09:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Ja, látszik milyen jól elvagy! Ha Neked is lenne barátnőd, biztosan nem idegesítene a dolog! Tudod, ha az embernek lesz valakije, akkor átrendeződnek a fontossági sorrendek.
2012. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

1.--> Ammm igen talán ilyenkor derül ki ,h ki mennyire volt fontos a másiknak mert ha pl én ismerek 1 srácot kb 15 éve és bejön a képbe egy csajszi akkor ,h lehet az ,h én hirtelen olyan szinten el leszek felejtve mint a pics@!!??

Pedig elötte ténylegesen testvéri szint volt... Pedig a csajt alig ismeri pár hete ,hónapaja engem viszont 15 kemény éve ...Én nem azt mondom ,h ne töltsön vele x időt nem vagyok féltékeny vagy más baromság ,de napi 24 órát csak egymással +bazzeg 1 hónapban 1etlen 1xer sem tud eljönni sehova mert a csaj nemakar na az már szerintem gáz ...

2012. okt. 15. 09:38
 3/32 anonim ***** válasza:
Ismerős, velem is történt már hasonló. Ne a kapcsolatokra vagy a párokra haragudj, ez így van rendjén. De ha nekem barátnőm van, akkor is odafigyelek, hogy a barátokkal is beszéljek, rájuk is legyen időm. Nyilván a kapcsolatomat is fontosnak tartom, de ki tudja meddig tart, egy (rosszabb esetben) pár hónapos kapcsolatért nem fogok eldobni olyan embereket, akikre bármikor számíthatok és fordítva. Meg olyan programokat is lehet szervezni, ahová a barátok és a barátnő is eljön, nálunk ebből sosem volt gond, a barátaim többnyire kedvelték az eddigi barátnőimet, nem fújtak egymásra sosem.
2012. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy jól egyáltalán, csak próbálod magad nyugtatni. Az ember társas lény, szüksége van párkapcsolatra. Úgy tűnik, ezeket a barátságokat kicsit túlértékelted, mert én a barátaimmal ugyan úgy tartom a napi kapcsolatot amellett, hogy van barátnőm. Nem tartom valószínűnek, hogy te is ugyanolyan fontos voltál/vagy az általad említett embereknek, mint ők neked.
2012. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
# 4 ki tudja lehet ,de akkor 15 évig elég jól eljátszotta ,h a legjobb haverom ...mindig mindenben kisegítettük egymást akármiről van ,volt szó szóval ezt nem hiszem...
2012. okt. 15. 09:56
 6/32 anonim ***** válasza:

"Pedig a csajt alig ismeri pár hete ,hónapaja engem viszont 15 kemény éve ..."


A csajnak van valamije amit te nem tudsz adni az említett ismerősödnek.. :P Ne sírjál, inkább keress barátnőt, aztán lehet programot szervezni csoportosan - elhiszem hogy nem vágynak rád mint gyertyatartó. :)

2012. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A szerelem egy nagyon intenzív érzés. Ha forgatsz némi szépirodalmat is, meg tudod figyelni, hogy ott is a szerelem a fő téma, a költő is nagyrészt szerelmi csalódásában ír. Vannak persze finomabb lelkű művészek is, akik egyéb emberi kapcsolatokra és érzésekre is nagy figyelmet fordítanak.

Ha úgy istenigazából szerelmes leszel, kicsit biztosan toleránsabbá válsz, de tény és való, sokan nagyon előre értékelik a szerelmi kapcsolatokat, talán előbbre is, mint ahogy kéne.

2012. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Idővel megszokod. Kezelni is. Rám (gondolom amiért magamnak való és közömbös vagyok) egy idő után elkezdtek nyomulni barátok barátnői. Akik ugyanúgy egy évvel ezelőtt, előttem is majdnem kúrtak. Ezt is megtanultam kezelni, ez talán még idegesítőbb, de hát ez az élet. Gondolom ahogy öregszik az ember és jönnek az idegesítő emberek, idegesítően unalmas és kiszámítható szokásaikkal, megtanulod majd elviselni mindet.
2012. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hülyeségeket írsz,gy nem tudok elmenni szó nélkül mellette!



Egyértelmű az irigykedés,hisz akkor nem zavarna téged ennyire a dolog!

Ne siránkozz,hanem találj te is magadnak valakit,ismerkedj!

Ha meg mégsem kéne senki,fogadd el,hogy az ismerőseid,barátaid nem olyan antiszociálisok,mint te.

Mi ez a rinya??

"nem olyan a komunikáció velük mint elötte mert folyton ott a csajuk is"


Van akinek benő a feje lágy,gondolom azért nem beszél már úgy a csaja előtt,mert értelmetlen dolgokról beszéltetek előtte,vagy baromságokról,más csajokról...stb.

Most azért mert te elmész a haverjaidhoz,egy héten egyszer,azt várod hogy majd elzavarja a barátnőjét?

Vagy többször mész el?

Attól még hogy neked nincs senkid,nem kell rátelepedned a haverjaidra,akiknek már van párkapcsolatuk,szerintem.

2012. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, hogy talán neked is hiányzik egy társ. Persze, az is rossz érzés tud lenni, ha úgy érzed, hanyagolnak a barátaid. Ez azért van, mert, főleg egy friss kapcsolatban, a másik az első, de jó esetben meg lehet ezt úgy oldani, hogy szakít az ember időt a barátaira is. Én a másik oldalt éltem át, amikor a volt barátomat nem fogadta el a baráti társaságom, mondjuk más ok miatt, mint amit te érzel, de ez egy nagyon rossz érzés.Próbálj meg toleránsabb lenni, meg nyitottabb, majd jön neked is valaki, és átéled te is mindezeket. Addig meg talán jelezd a barátaidnak, hogy több igényed lenne csak fiús programokra, szerintem mindent meg lehet beszélni, és egy jó kapcsolatban, a lányok se fognak emiatt ellenkezni.

Ha egyedül vagy, az nem a legjobb állapot, főleg, ha a barátaiddal is keveset tudsz találkozni. És is pont így vagyok most. De emiatt nem érdemes rájuk pikkelni, haragudni.

2012. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!