Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frusztrál és idegesít mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál és idegesít mással is van ez így?

Figyelt kérdés
Néha már tényleg a tökömön jön ki ,h mindig mindenki kapcsolatos dolgokról pakol..vagy épp annak vagyok a szemtanúja ,h a haverom ,barátom a barátnője szájában matat a nyelvével vagy turbékolnak nap hosszat..jelenlétemben is -.-" A főbb mondni valóm ezzel az lenne ,h a környezetemben állandóan a párkapcsolatok,együtt élés,nyálas csöpögős dolgok napirenden vannak pedig tele a padlás vele már rég.. a csapból is állandóan ez folyik(tv,zenék stb)...Komolyan vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben (szerintem) Már rohattul unom ezt a témát és felb@sz..ráadásul a legjobb barátaim nagy része is pont most találta meg élete párját lol ..soha nem érnek rá,nem olyan a komunikáció velük mint elötte mert folyton ott a csajuk is stb..Nincs senkim és mégis annyira jól elvagyok a kis világomban mindenféle nyálas sz@rság nélkül...,de lehet ezzel csak én vagyok így ..

2012. okt. 15. 09:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

ha változni nem akarsz...lehet nekik is így lesz jobb

látod h nem hiányolnak :)

2012. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
jaja kicsim hiddmár el nem ismersz se a szituációt akármennyire minden lében kanálka vagy ...az ahogy itt megnyilvánulok nem biztos ,h azt jelenti ,h a való életben is az vagyok
2012. okt. 15. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!